JAGA INFOT SÕPRADEGA

UUS! PRIVAATSED SAARETUURID EESTI KEELES, SOODSALT JA SINU VALITUD SELTSKONNAGA

Puhkad Tenerifel koos pere, kallima või parimate sõpradega? Sellelt lehelt saad broneerida privaatse tuuri saare põnevaimatesse paikadesse. Professionaalse eesti giidiga ning soodsalt - vaid tavalise bussiekskursiooni hinnaga!

Need privaatekskursioonid toimuvad vaid Tenerifel ametlikku tegevuslitsentsi omavate giididega. Teie elamuste eest kannavad hoolt oma ala profid, kes teavad, mida saare ajaloost, loodusest ja kultuurist räägivad. Loe pakutavatest võimalustest ja broneeri neist meelepäraseim pärast Tenerife pildigaleriid!

Missuguse tasu eest ning milliseid saaretuure giidid Evelyn Karlsson ja Maarika Kukin teile serveerivad?

PRIVAATEKSKURSIOONIDE HINNAD:

Kuni 4 inimest: kokku 320€. Kuni 6 inimest: 400€. Kuni 8 inimest: 520€. Rohkem kui 8 inimest: teile koostatakse eripakkumine. NB! Hinnas ei sisaldu lõunasöök, ent eine jaoks on ette nähtud sobiv paus. Nii saate valida endale enim meeldiva menüü, võttes kaasa piknikukorvi või lõunatades giidi soovitatud söögikohas.

Privaatekskursiooni toimumise päev: kokkuleppel. Tuur kestab ca 8 tundi ning valikuid on kokku kolm. Vormi sobiva ekskursiooni broneerimiseks leiad lehekülje lõpust.

1. SAARETUUR „MIDA TEISED EI RÄÄGI: TENERIFE”. See marsruut tutvustab saare kõige kuulsamaid ja kõige kohustuslikumaid vaatamisväärsusi nagu näiteks maailma suurimate vulkaanide hulka kuuluv El Teide, tuhandeaastane draakonipuu Icod de los Vinoses, looduse poolt korduvalt hävitatud „neetud linn” Garachico, kuristike rüpes peituv tilluke, ent imeilus Masca piraadiküla... Loe ekskursiooni kohta ka SIIT.

2. KOLME LINNA TUUR. See marsruut keskendub Tenerife kolmele põnevale ajaloolisele pärlile: saare pealinnale Santa Cruzile, vanale pealinnale La Lagunale ning Tenerife kaitsepühaku „Musta Madonna” koduks olevale Candelariale (tutvu linnadega lähemalt, klikkides nende nimedel: La Laguna, Santa Cruz, Candelaria)... Ekskursiooni kohta loe ka SIIT.

3. MARSRUUT ERITELLIMUSEL. Selle marsruudi saate kokku panna ise – kas oma soovide või Tenerifet põhjalikult tundvate giidide soovituste põhjal. Või mõlemat kokku. See variant sobib hästi neile, kel on saare kuulsaimad massiturismi-vaatamisväärsused juba nähtud või kes otsivad ka vähem tuntud, ent samuti põnevaid ja kauneid paiku. Olgu selleks mõni maaliline külake, kohalik veinitalu või midagi muud... Loe Tenerife põnevatest paikadest ka SIIT. Saates teele broneerimiskirja, anna selles giididele teada oma soovidest ja küsi soovitusi ning sa võid olla kindel – sellest tuleb vinge väljasõit!

EKSKURSIOONIDE KORRALDAJA: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE: ekskursiooni broneerimiseks kirjutad siit otse ekskursiooni korraldajale. Meie omalt poolt soovime sulle meeldivaid elamusi!

Sinu broneerimiskiri:

Email again:

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA