JAGA LUGU SÕPRADEGA

PAIK, KUS HING JÄÄB ILUST KINNI

Autotee TF-24 lähedusse jäävatel Chimague ja Chipeque vaateplatvormidel ootavad teid ees vaated, mis oma iluga hingetuks võtma kipuvad.

Sõites mööda autoteed TF-24 Teide rahvuspargist Esperanza ja La Laguna poole (või vastupidi) tasub kindlasti läbi põigata Chimague (Mirador de Chimaque) ja Chipeque (Mirador de Chipeque) vaateplatvormidelt. Sest ehkki tegemist ei ole saare kõrgeimal asuvate platvormidega (kõrgus ookeanist jääb pisut enama kui 1800 meetri kanti), rulluvad siin teie ees lahti imekaunid vaated Tenerife lõuna/idarannikule ja saare kirdeosale ning Teide vulkaanile, Orotava orule ja saare põhjaosale.

Neid suurepäraseid vaateplatvorme leida ei ole keeruline. Kui sõidate Teide poolt alla Esperanza/La Laguna suunas, jääb Chimague`le ja Chipeque`le osutav viit vasakut kätt mõned kilomeetrid pärast seda kui TF-24 tee on lagedatest mägedest männimetsa suubunud. Liikudes La Laguna/Esperanza poolt üles Teidele, näete Chimague ja Chipeque viita paremat kätt natuke maad pärast seda, kui TF-24 teelt on „maha“ ehk alla lõunarannikule pööranud Güimari ja Arafosse viiv autotee TF-523.

Kui olete TF-24 teelt Chimague/Chipeque poole osutava viida juurest „sisse“ keeranud, tervitab teid paarisaja meetri pärast esmalt Chimague vaateplatvorm ning paar teekäänakut hiljem ka Chipeque. Edasi jääb üle vaid nautida...

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.  

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

 
Vaata videot põnevatest tegevustest siit:


VAATA KA TEISI MEIE VIDEOSID: