JAGA INFOT SÕPRADEGA

ELAMUS! JAHISÕIT KOOS VAALA- JA DELFIINIVAATLUSEGA

Eesti jaht. Eesti kapten, helesinine ookean ning vaalad ja delfiinid... Purjetamine ookeanil on üks populaarsemaid lõbustusi Tenerifel ning siit saad sa oma elamused juba aegsasti broneerida. Jahisõidu tutvustuse, hinnad ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Mereloomade nägemine ookeanil - nende loomulikus elukeskkonnas – pakub elamusi kogu eluks. Kohtumine vaaladega on Tenerife vetes sisuliselt garanteeritud, tihti õnnestub jahisõidul näha ka vallatult hüppavaid delfiine ning mõnikord ristuvad purjetajate teed ka merikilpkonnadega...

Teekond kuni 9 inimest mahutava jahiga Wesipruul vaala- ja delfiinivaatluspiirkonda ja tagasi sadamasse kestab sõltuvalt tuultest (ning klientide soovidest ujumispeatuse pikkuse osas) 3-5 tundi. HINNA SEES on joogid (vein, õlu, vesi, limps) ning transfeer teie majutuspaigast Las Galletase jahisadamasse ja tagasi majutuspaika (juhul, kui majutus asub Tenerife lõunarannikul, piirkonnas Costa del Silencio/Palm Mar/Los Cristianos/Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje/Playa Paraiso/Callao Salvaje).

VALIDA SAATE A: „tavalise“ jahisõidu (kus teiega ühinevad ka teised reisijad) või B: privaatjahisõidu (kus jaht on vaid teie päralt ning kedagi teist peale teie pere/seltskonna pardale ei võeta) vahel. NB! „Tavalisel“ jahisõidul on reisijate arv pardal maksimaalselt 9 inimest. Privaatjahisõidul on maksimaalne reisijate arv pardal 6 inimest.

TAVA-JAHISÕIDU HIND:  3-12a lapsed 25€, täiskasvanud 50€.

PRIVAATJAHISÕIDU HIND: 350€ (seltskonna peale kokku).

BRONEERIMINE. Kohtade arv on piiratud, mistõttu soovitame jahisõidu broneerida juba varakult. Broneerimiseks saad järgnevate broneerimisakende kaudu kirjutada otse jahi kaptenile.

Variant A. Soovin broneerida tava-jahisõitu:

Email again:

Variant B. Soovin broneerida privaatjahisõitu:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA