JAGA INFOT SÕPRADEGA

ELAMUS! JAHISÕIT KOOS VAALA- JA DELFIINIVAATLUSEGA

Eesti jaht. Eesti kapten, helesinine ookean ning vaalad ja delfiinid... Purjetamine ookeanil on üks populaarsemaid lõbustusi Tenerifel! Siit saad sa oma elamused juba aegsasti broneerida ning valida võid "tavalise" jahisõidu või privaatjahisõidu, kus terve jaht on ainult sinu pere või sõprade päralt.  

Jahisõidu tutvustuse, hinnad ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Mereloomade nägemine ookeanil - nende loomulikus elukeskkonnas – pakub elamusi kogu eluks. Kohtumine pilootvaaladega on Tenerife vetes sisuliselt garanteeritud, tihti õnnestub jahisõidul näha ka vallatult hüppavaid delfiine ning mõnikord ristuvad purjetajate teed ka merikilpkonnadega...

Teekond kuni 9 reisijat mahutava jahiga Wesipruul vaala- ja delfiinivaatluspiirkonda ja tagasi sadamasse kestab sõltuvalt tuultest (ning klientide soovidest ujumispeatuse pikkuse osas) 3-4 tundi. HINNA SEES on joogid (vein, cava, õlu, vesi, limps).

VALIDA SAATE A: „tavalise“ jahisõidu (kus teiega ühinevad ka teised reisijad) või B: privaatjahisõidu (kus jaht on vaid teie päralt ning kedagi teist peale teie pere/seltskonna pardale ei võeta) vahel. NB! „Tavalisel“ jahisõidul on reisijate arv pardal maksimaalselt 9 inimest. Privaatjahisõidul on maksimaalne reisijate arv pardal 6 inimest.

Väljasõit on tavaliselt kell 10.30

TAVA-JAHISÕIDU HIND:  3-12a lapsed 30€, täiskasvanud 60€.

PRIVAATJAHISÕIDU HIND: 375€ (seltskonna peale kokku, maksimaalne grupi suurus on 6 inimest).

BRONEERIMINE. Jaht teeb ühe väljumise päevas ning kohtade arv pardal on piiratud, mistõttu soovitame jahisõidu broneerida juba varakult. JAHISÕIDULE viib sind Kanaarid.ee. Broneerimiseks saad järgnevate broneerimisakende kaudu kirjutada otse Kanaarid.ee meeskonnale.

Variant A. Soovin broneerida tava-jahisõitu:

Email again:

Variant B. Soovin broneerida privaatjahisõitu:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA