JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA KAHETOALINE KORTER

Kahetoaline ookeanivaatega korter vaid 150 meetri kaugusel rannast Tenerife lõunaosa populaarses Costa Adeje piirkonnas Playa Paraiso kuurordis müüakse koos sisustusega. Koli kasvõi kohe sisse! Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, magamistuba, vannituba ja WC ning terrass vaatega ookeanile. Korter paikneb Costa Adeje piirkonda kuuluvas Playa Paraiso kuurordis Avenida Adeje 300 tänaval (kompleks „Mirador del Paraiso“). Kompleksi aias on majarahva päralt õuebassein ning kompleksi naabriteks on mainekad 5* hotellid Roca Nivaria Gran Hotel ja Hard Rock Hotel. Lähiümbruses bussipeatus, mitmeid söögikohti ja toidupood. Rand (Playa Las Galgas) asub vaid 150 meetri kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Administratiivselt Costa Adeje rannapiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid ja populaarsust koguvaid kuurorte Tenerife lõuna- ja edelarannikul. Seda kinnitab fakt, et viimastel aastatel on siia rajatud uusi mainekaid 5* hotelle, nagu näiteks H10 Atlantic Sunset ja Hard Rock Hotel. Lisaks väiksematele kauplustele on banaaniistandustega ümbritsetud kuurordis avatud ka kaasaegne ostukeskus ning toimib hästikorraldatud bussiliiklus saare teiste piirkondadega.

KORTERI PIND: 54m² (sh. terrass 8m²). KORTERI HIND: 135 000€.  

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA