JAGA INFOT SÕPRADEGA

LORO PARK: VINGEIM LOOMAPARK TENERIFEL

Rõõmu kogu perele! Siit saad soetada piletid Tenerife kõige suuremasse, kuulsamasse ja populaarsemasse loomaparki. Hinnad ning piletite tellimisakna leiad pärast Loro Pargi tutvustust.  

Vaalade, delfiinide, merilõvide ja papagoide haaravate showde poolest kuulsas Loro Pargis ootavad teid ees ka gorillad, jõehobud, pingviinid, papagoid, alligaatorid, iguaanid ning lugematul hulgal teisi põnevaid elukaid haikaladeni välja. Merilõvide ja papagoide showd toimuvad 5x päevas, delfiinishowd 3x ning vaalade showd 2x päevas. Tenerife põhjakaldal Puerto de la Cruzis (sissepääs parki käib Avenida Loro Parque tänavalt) asuv Loro Park on avatud iga päev kl 9:30 – 17:30.

NB! Kuna Loro Park ning Tenerife suurim veepark Siam Park kuuluvad samadele omanikele, saad siit soovi korral mugavalt tellida ka Loro Pargi ja Siam Pargi ühispileteid (TWIN TICKET). Ühispilet on mugav, aga ka soodsam kui kahe pargi piletid eraldi ostes.

PILETITE JA TRANSPORDI HINNAD: 

LORO PARGI TAVAPILET. Lapsed kuni 5a: tasuta. Lapsed 6-11a: 28€. Alates 11a ning täiskasvanud: 40€.

LORO PARK + LUNCH. Sisaldab sissepääsu parki ja einet restoranis Patio del Loro või Loritaly (kuni 15€ väärtuses täiskasvanu ja 9€ väärtuses kuni 11a lapse kohta, hinnalimiidi ületamise korral tuleb tekkinud hinnavahe kohapeal kinni maksta). Lapsed 6-11a: 36€. Alates 11a ning täiskasvanud: 54.
LORO PARK + RESTORAN BRUNELLI. Sisaldab sissepääsu parki ning lõunasööki pargis asuvas kuulsas Brunelli liharestoranis, kus võrratuid gastronoomilisi elamusi serveeritakse ajavahemikus kl 13 - 15:30.  Lapsed 6-11a: 50. Alates 11a ning täiskasvanud: 88.

TWIN TICKET (Loro Park + Siam Park tavapiletid). Lapsed kuni 5a: tasuta. Lapsed 6-11a: 49€. Alates 11a ning täiskasvanud: 70€.
TRANSPORT LÕUNARANNIKULT Loro Parki. IGA PÄEV.  Lapsed 0-5a: tasuta. Lapsed 6-11a: 10. Alates 11a ja täiskasvanud: 15€. Transport lõunarannikult Loro Parki on edasi-tagasi bussiteenus algusega Costa Adejelt, Playa de las Americasest, Los Cristianosest. Kui soovid kasutada bussitransporti, saad täpsema info peatuste ja kellaaegade kohta Loro Pargi pileti müüjalt.

TRANSPORT SIAM PARKI (juhul kui oled ostnud Loro Park + Siam Park Twin Ticketi) Tenerife põhjarannikult (Puerto de la Cruz): IGA PÄEV. Lapsed 0-3a: tasuta. Lapsed 3-11a: 10. Alates 12a ja täiskasvanud: 15€. Edasi-tagasi bussiteenus. Täpsema info peatuste ja kellaaegade kohta saad Twin Ticketi müüjalt.

NB! Pargipileteid müüb Kanaarid.ee, Siam Pargi ja Loro Pargi pääsmete ametlik edasimüüja. Järgneva broneerimisvormi kaudu jõuavad teie piletisoovid otse Kanaarid.ee meeskonnale. Kui teie piletisoov on laekunud, saadetakse teile makselink ning pärast piletite eest tasumist saadetakse piletid teie e-postiaadessile.

Sinu piletisoov:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA