JAGA INFOT SÕPRADEGA

KINNISVARA MÜÜK TENERIFEL

Siit leiad kinnisvara müügipakkumised Tenerife eestlastest kinnisvaraettevõtjatelt. Nende objektide ostuga kaasneb eestikeelne teenus ning sõltuvalt kokkulepetest ka sulle kuuluva kinnisvara haldamine sinu äraolekul.

Iga kinnisvaraobjekti tutvustuse juurest saad tõsise huvi tekkimise korral võtta ühendust otse objekti müüjaga. Lehekülje lõpust, pärast objektide tutvustusi leiad aga kolm põhjust, miks on Tenerifel kinnisvara omamine hea mõte.


UUS! Kolmetoaline korter avara terrassiga. Heas seisukorras korter Costa del Silencios, Tenerifel. Randa 300m! Lühirendi võimalus. Objektiga tutvumiseks  kliki pildil    HIND: 199 000€.
Kolmetoaline korter ookeanivaatega. Heas seisukorras korter Tenerife parima kliimaga, Costa Adeje rannikupiirkonnas. Ranna lähedal! Objektiga tutvumiseks kliki pildil.  HIND: 225 000€.


UUS! Ookeanivaate, grillinurgaga katuseterrassi ja 3 magamistoaga duplex-korter. Neljatoaline, heas seisukorras korter Costa Adeje rannikupiirkonnas. Objektiga tutvumiseks kliki pildil.  HIND: 259 000€.


UUS! Kahe magamistoaga korter ookeanivaatega.  Kolmetoaline, heas seisukorras korter Costa Adeje rannikupiirkonnas. Ranna lähedal! Objektiga tutvumiseks kliki pildil.  HIND: 185 000€.


Ookeanivaatega hubane 1-toaline korter. Ühetoaline, ent avar korter heas piirkonnas.  Objektiga tutvumiseks kliki pildil.   HIND: 119 000€.


Hubane 2-toaline korter ranna kõrval. Terrassilt avaneva ookeanivaatega kahetoaline korter vaid 150 meetri kaugusel rannast. Objektiga tutvumiseks kliki pildil.   HIND: 185 000€. 


Ookeanivaatega 2-toaline korter ranna lähedal. Kena möbleeritud kahetoaline korter vaid viieminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast.  Objektiga tutvumiseks kliki pildilHIND: 195 000€.


Renoveeritud 2-toaline korter.  Kahetoaline, heas seisukorras korter parimate randade piirkonnas.  Objektiga tutvumiseks kliki pildil.   HIND: 150 000€.


Suure terrassiga 3-toaline korter. Avara terrassiga nurgakorter vaid 500 meetri kaugusel ookeanist.  Objektiga tutvumiseks kliki pildil.   HIND: 189 900€.


Suur 4-toaline korter ookeani lähedal + Stuudiokorter. Väga heas seisukorras, oma garaažiga neljatoaline perekorter vaid 150 meetri kaugusel ookeanist.  Objektiga tutvumiseks kliki pildil.   HIND: 319 000€.


Suure terrassiga 3-toaline korter uues majas. Ilus ja modernne korter 2018. aastal valminud majas koos privaatse parkimiskohaga.  Objektiga tutvumiseks kliki pildil.   HIND: 430 000€. 

MIKS ON KINNISVARA OMAMINE TENERIFEL HEA MÕTE?

Esiteks. Kinnisvara Tenerife parimates turismipiirkondades on väärt sissetulekuallikas: mida paremas asukohas kinnisvara asub, seda lihtsam on panna see renditulu teenima. Kõige lihtsam on tulu teenida saare lõunaosa populaarseimates rannakuurortides, aga siin on ka kinnisvara hinnad kõige kõrgemad.

Teiseks. Väärtuslikus piirkonnas asuv kinnisvara on pikaajaline investeering: kinnisvara hindade tõsiseid langusi tuleb Tenerifel kui aastaringse tipphooajaga rannapuhkusepiirkonnas ette haruharva. Pigem vastupidi: väärt kinnisvara mitte ei odavne, vaid kasvatab ajaga oma väärtust.

Kolmandaks. Tenerifet iseloomustavad tervislik, aastaringselt soe ja stabiilne kliima, turvaline elukeskkond ja arenenud infrastruktuur. Piltlikult öeldes viibite te Tenerifel olles kliima poolest päikselises Aafrikas, elukvaliteedi poolest aga Euroopas. Mistõttu on Tenerife ideaalne paik nii pika ja pimeda Eestimaa talve möödasaatmiseks, alaliseks elamiseks kui ka pensionipõlve veetmiseks.

Kui soovid osta kinnisvara endale alaliseks elamiseks või talvitumiseks, mitte renditulu teenimiseks, ei pea see tingimata asuma mõnes kuulsas (ja kallimate hindadega) rannakuurordis. Mõnus kliima, sõbralikud inimesed ja kena loodus tervitavad sind kogu saarel ja nii tunneksid sa end omas kodus imeliselt ka väiksemates, suurtest turismikeskustest põgusa auto- või bussisõidu kaugusele jäävates (ent soodsamate kinnisvarahindadega) asulates.

Tere tulemast Tenerifele!

P.S. Kui sa tahad hoopis oma kinnisvara müüa, kirjuta meile aadressil puhkatenerifel@gmail.com ning me püüame leida sulle selleks parimad tingimused.

LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Faceboookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA