JAGA INFOT SÕPRADEGA

KINNISVARA MÜÜK TENERIFEL

Puhka Tenerifel... kasvõi elu lõpuni! Siit leiad kinnisvara müügipakkumised Tenerife eestlastest kinnisvaraettevõtjatelt. Mis tähendab, et nende objektide ostuga kaasneb ka eestikeelne teenus ning sõltuvalt kokkulepetest ka sulle kuuluva kinnisvara haldamine sinu äraolekul.

Iga siin esitletud kinnisvaraobjekti tutvustuse juurest saad tõsise huvi tekkimise korral võtta ühendust otse objekti müüjaga, et küsida lisainfot. Nüüd aga nimetame kolm põhjust, miks on Tenerifel kinnisvara omamine hea mõte.

Esiteks. Kinnisvara Tenerife parimates turismipiirkondades on väärt sissetulekuallikas: mida paremas asukohas kinnisvara asub, seda lihtsam on panna see renditulu teenima. Kõige lihtsam on tulu teenida saare lõunaosa populaarseimates rannakuurortides, aga siin on ka kinnisvara hinnad kõige kõrgemad.

Teiseks. Väärtuslikus piirkonnas asuv kinnisvara on pikaajaline investeering: kinnisvara hindade tõsiseid langusi tuleb Tenerifel kui aastaringse tipphooajaga rannapuhkusepiirkonnas ette haruharva. Pigem vastupidi: väärt kinnisvara mitte ei odavne, vaid kasvatab ajaga oma väärtust.

Kolmandaks. Tenerifet iseloomustavad tervislik, aastaringselt soe ja stabiilne kliima, turvaline elukeskkond ja arenenud infrastruktuur. Piltlikult öeldes viibite te Tenerifel olles kliima poolest päikselises Aafrikas, elukvaliteedi poolest aga Euroopas. Mistõttu on Tenerife ideaalne paik nii pika ja pimeda Eestimaa talve möödasaatmiseks, alaliseks elamiseks kui ka pensionipõlve veetmiseks.

Kui soovid osta kinnisvara endale alaliseks elamiseks või talvitumiseks, mitte renditulu teenimiseks, ei pea see tingimata asuma mõnes kuulsas (ja kallimate hindadega) rannakuurordis. Mõnus kliima, sõbralikud inimesed ja kena loodus tervitavad sind kogu saarel ja nii tunneksid sa end omas kodus imeliselt ka väiksemates, suurtest turismikeskustest põgusa auto- või bussisõidu kaugusele jäävates (ent soodsamate kinnisvarahindadega) asulates.

Tere tulemast Tenerifele!

P.S. Kui sa tahad hoopis oma kinnisvara müüa, kirjuta meile aadressil puhkatenerifel@gmail.com ning me püüame leida sulle selleks parimad tingimused.

LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Faceboookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA