JAGA INFOT SÕPRADEGA

PARAGLIDING TENERIFEL: ELAMUS PIKKADEKS AASTATEKS!
Paragliding ehk langevarju-tandemlend koos kogenud instruktoriga on üks põnevamaid atraktsioone Tenerifel. Sest saare kohal liueldes avanevad vaated on võrreldavad efektse loodusfilmiga, mis jääb meelde kogu eluks.  Atraktsiooni täpsema kirjelduse, hinnad ning broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Ei-ei, ärge kartke! See ei ole hüpe lennukist: õhkutõus toimub hoojooksuga mäenõlvalt. Teid lennutavad langevarjupiloodid aga on professionaalsed õhuässad, kes sooritanud tandemlende lisaks Tenerifele ka mitmel pool mujal maailmas.

Kust ja kuhu lennatakse?
Lend Tenerife lõunaranniku (stardipaigad 780m ja 995m kõrgusel merepinnast) turismipiirkonna kohal lõpeb enamasti maandumisega La Caleta (Costa Adeje) supelrannas (täpne maandumispaik sõltub siiski tuulesuunast ja -tugevusest). Langevarjulend idaranniku kohal kulgeb üle Güimari oru (stardipaik 2200m kõrgusel, maandumine Puertito de Güimari rannas) ning põhjarannikulend pakub liuglejale hingematvaid vaateid koguni maailma kauneimaks paigaks nimetatud Orotava orule (stardipaik 2200m, maandumine ookeanikaldal Puerto de la Cruzis).
P.S. Lendu põhjaranniku kohal peetaksegi üldjuhul kõige kaunimaks ja elamusterohkemaks. Langevarjulennu maksumus sõltub sellest, kust, kuhu ja kui kõrgelt lennatakse ning sellest, mida valitud lennupakett sisaldab.

Lõunaranniku kohal lendamise hind on 90€/inimene (stardipaik 780m või 995m kõrgusel, hind sisaldab vaid lendu ja transfeeri majutuspaigast stardipaika ning tagasi juhul kui majutuspaik asub saare lõunarannikul piirkonnas Los Cristianos - Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje/Playa Paraiso /Callao Salvaje või 120€/inimene (hind sisaldab videot lennust, lendu ja transfeeri).
Liuglemine põhjaranniku või idaranniku kohal (stardipaik 2200m kõrgusel merepinnast) maksab 190€ (transfeer, lend, video).

LANGEVARJULENNULE viib sind Kanaarid.ee. 
BRONEERIMINE. Siit saad saata oma broneerimissoovi Kanaarid.ee meeskonnale. Kirjutades pane kirja, missugust lennuvarianti soovid ning lisa kirjale oma Tenerifel viibimise kuupäevad, majutuspaiga nimi ja lennata soovivate inimeste arv. 

Sinu broneerimissoov:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA