JAGA INFOT SÕPRADEGA
TULE LIUGLEMA TENERIFE KOHALE!Ammuta elamusi Tenerife taevast! Paragliding ehk langevarju-tandemlend koos kogenud instruktoriga on üks põnevamaid atraktsioone Tenerifel. Ja see ei ole hüpe lennukist: õhkutõus toimub hoojooksuga mäenõlvalt.

Tenerife lõuna-, ida- või põhjaranniku kohal liuglemise ajal avanevad vaated on võrreldavad efektse loodusfilmiga, mis jääb meelde kogu eluks. Langevarjupiloodid on professionaalsed ja aastatepikkuse kogemusega õhuässad, kes sooritanud tandemlende lisaks Tenerifele ka mitmel pool mujal maailmas. 

Kust ja kuhu lennatakse?
Lend Tenerife lõunaranniku (stardipaigad 780m ja 995m kõrgusel merepinnast) turismipiirkonna kohal lõpeb enamasti maandumisega La Caleta (Costa Adeje) supelrannas (täpne maandumispaik sõltub siiski tuulesuunast ja -tugevusest). Langevarjulend idaranniku kohal kulgeb üle Güimari oru (stardipaik 2200m kõrgusel, maandumine Puertito de Güimari rannas) ning põhjarannikulend pakub liuglejale hingematvaid vaateid koguni maailma kauneimaks paigaks nimetatud Orotava orule (stardipaik 2200m, maandumine ookeanikaldal Puerto de la Cruzis).
P.S. Lendu põhjaranniku kohal peetaksegi üldjuhul kõige kaunimaks ja elamusterohkemaks.

Vaata videot
langevarjulennust Tenerife lõunaranniku (Costa Adeje) kohal: 

Vaata videot langevarjulennust Tenerife põhjaranniku (Orotava oru) kohal: 

Langevarjulennu hind...
... sõltub sellest, kust, kuhu ja kui kõrgelt lennatakse ning sellest, mida valitud lennupakett sisaldab.
Lõunaranniku kohal lendamise maksumus on 90€/inimene (stardipaik 780m või 995m kõrgusel, hind sisaldab lendu ja transfeeri majutuspaigast stardipaika ning tagasi juhul kui majutuspaik asub saare lõunarannikul ) või 120€/inimene (hind sisaldab videot lennust, lendu ja transfeeri).
Liuglemine põhjaranniku või idaranniku kohal (stardipaik 2200m kõrgusel merepinnast) maksab 180€ (lend, transfeer) või 210€ (video, lend ja transfeer).


BRONEERI langevarjulend:

Email again:


LIITU meie
 Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.