JAGA INFOT SÕPRADEGA

KAHETOALINE KORTER KUNI VIIELE INIMESELE

Mugav kahetoaline korter väga heas ja rahulikus majakompleksis Palm Mari linnakeses Tenerife lõunarannikul.

Kahetoalises 55m² korteris (köök-elutuba, magamistuba, vannituba, rõdu) on olemas kõik mõnusaks puhkuseks vajalik – täisvarustuses köök, voodipesu, TV, Wifi. Kompleksis on bassein. Ümbruskonnas leidub nii toidupoode kui söögikohti. Ookean vaid viieminutilise jalutuskäigu kaugusel. Palm Mar asub vaid 10-15minutilise autosõidu kaugusel saare tuntuimatest kuurortidest Los Cristianosest, Playa de las Americasest ja Costa Adejest. Maksimaalne inimeste arv: 5. NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Korteri hinna leiad pärast pildigaleriid. Samast saad otse majutuse pakkujale saata sõnumi oma broneerimissooviga. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

HIND: al. 55€ / 1 öö.  Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest ja inimeste arvust. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 35€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 100€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SAADA OMA BRONEERIMISSOOV siit otse majutuse pakkujale. Majutuse pakkuja: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA