JAGA INFOT SÕPRADEGA

MIDA TENERIFEL PÕNEVAT TEHA?

Kes eelistab minna sisukale saaretuurile, kes ookeanile vaalu ja delfiine vaatama... Põnevat tegevust ja mõnusat olemist leidub Tenerifel nii suurtele kui väikestele. Järgnevalt mõned soovitused!


UUS JA SOODNE! KVALITEETNE EESTIKEELNE SAARETUUR AMETLIKULT LITSENTSEERITUD GIIDIGA VAID 49€! Selle ekskursiooni giid Maarika on ainus eestlane Tenerifel, kes on suutnud kohaliku giidilitsentsi omandamiseks sooritada selleks vajaliku hispaaniakeelse eksami. Unikaalse marsruudiga ekskursioon tutvustab sulle kuulsamaid Tenerife vaatamisväärsusi: El Teide vulkaani, Masca piraadiküla, neetud linna Garachicot ja paljutki muud... Edasi lugemiseks ja ekskursiooni broneerimiseks kliki pildil

VAALA- JA DELFIINIVAATLUS OOKEANIL EESTI KAPTENIGA. Tenerife vetes elab arvukalt vaalu ja delfiine, ent mõnusal jahisõidul võite kohtuda ka merikilpkonnadega. NB! Pakutakse ka privaatväljasõite ainult sinu perele või sõpruskonnale... Edasi lugemiseks ja jahisõidu broneerimiseks kliki pildil.  

EKSKURSIOON BANAANIISTANDUSES EESTI KEELES. Kas teadsid, et banaan ei ole tegelikult puuvili ning banaanipuud ei olegi tegelikult olemas..? Ekskursioon ehtsas kohalikus banaaniistanduses pakub elamusi ja uusi, põnevaid teadmisi kogu perele! Edasi lugemiseks ja ekskursiooni broneerimiseks kliki pildil.  

KAATRISAFARI PERE JA SÕPRADEGA EESTI VÕI VENE KEELES. Hoogne kaatrisafari viib teid külla delfiinidele ja teistele põnevatele ookeanielanikele. Saadaval ka õhtused romantilised väljasõidud ning võimalik on proovida ka kalapüüki... Edasi lugemiseks ja kaatrisafari broneerimiseks kliki pildil.  


LORO PARK: VINGEIM LOOMAPARK TENERIFEL.  Vaalade, delfiinide, merilõvide ja papagoide haaravate etenduste poolest kuulsas Loro Pargis ootavad teid ees ka ahvid, jõehobud, pingviinid, papagoid, alligaatorid, iguaanid ning lugematul hulgal teisi põnevaid elukaid... haikaladeni välja!  Edasi lugemiseks ja piletite broneerimiseks kliki pildil.

SIAM PARK - MAAILMA PARIM VEEPARK!  Mitmel korral maailma parimaks veepargiks nimetatud Siam Pargi pöörased vesiliurajad ja -torud ning hiiglaslik kunstlainebassein pakuvad unustamatuid hetki ka kõige teravamate elamuste otsijale... Edasi lugemiseks ja piletite broneerimiseks kliki pildil.

KALAPÜÜK OOKEANIL KOOS KOHALIKE ÄSSADEGA. Tenerife vetes liigub palju kala ja mis peamine: ka suurt kala! Kohalikud ässad teavad, kust suurt kala leida, mistõttu pakub kalastusretk ookeanile elamusi nii suurtele kui väikestele... Edasi lugemiseks ja kalastusretke broneerimiseks kliki pildil.  


NÄDAL PURJEDE ALL EESTI KAPTENIGA: TENERIFE-LA GOMERA-EL HIERRO-TENERIFE. See kolme põneva Kanaari saare vahel kulgev nädalane retk purjekaga sobib ideaalselt kahe pere ühiseks seikluseks või lõõgastuseks sõpruskonnale... Edasi lugemiseks ja ookeaniseikluse broneerimiseks kliki pildil.  


MOTOMATK EESTI MATKAJUHIGA. Tenerife mägiteed, põnevad ajaloolised linnad ja külad ning lummavalt ilusad vulkaanilised maastikud on kaherattalistel seiklemiseks nagu loodud... Edasi lugemiseks ja motomatka broneerimiseks kliki pildil.


PARAGLIDING EHK ELAMUSED PILVEPIIRIL. Paragliding ehk langevarju-tandemlend koos kogenud instruktoriga on üks põnevamaid atraktsioone Tenerifel. Sest saare kohal liueldes avanevad vaated on võrreldavad efektse loodusfilmiga, mis jääb meelde kogu eluks... Edasi lugemiseks ja taevaseikluse broneerimiseks kliki pildil.


RANNAPUHKUS EHK NÄDALAGA PRUUNIKS
RANNAPUHKUS LÕPUTUS SUVES. Rannailma jätkub Tenerifel igasse aastaaega ning randu leidub saarel igale maitsele. On heledaid ja kuldseliivalisi randu, ent soovi korral saab päikest võtta ka vulkaanilisel süsimustal liival. Tahad Tenerife randadest rohkem teada? Edasi lugemiseks kliki pildil.


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA