JAGA INFOT SÕPRADEGA

HEA ASUKOHT! STUUDIOKORTER KAHELE RANNA LÄHEDAL

Väga kvaliteetne ühetoaline ehk stuudiokorter kahele inimesele eestlaste lemmikkuurordi Playa de las Américase südames.  

Ühetoalises 30 m² korteris on vannituba, rõdu, külmkapp, pliit, nõudepesumasin, kööginõud, voodipesu ja TV. Kompleksis on soojendusega bassein. Lähiümbruses paiknevad toidupoed, rand, söögikohad ja ühistransport. Ookeanini 400m. Maksimaalne inimeste arv: 2.  NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.

Korteri hinna leiad pärast pildigaleriid. Samast saad majutuse pakkujale saata ka sõnumi oma broneerimissooviga. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

MAJUTUSE HIND: al. 55€ / 1 öö. Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 35€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 100€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SAADA OMA BRONEERIMISSOOV siit otse majutuse pakkujale. Majutuse pakkuja: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel.  Tähelepanu! See majutus on juba hõivatud kuni 18. märtsini! Oodatud on broneerimissoovid algusega mitte varem kui 19. märtsist.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.  

JAGA INFOT SÕPRADEGA