JAGA INFOT SÕPRADEGA

HEA ASUKOHT! STUUDIOKORTER KAHELE RANNA LÄHEDAL

Väga kvaliteetne ühetoaline ehk stuudiokorter kahele inimesele eestlaste lemmikkuurordi Playa de las Américase südames.  Tähelepanu! See majutus on juba hõivatud kuni 18. märtsini! 

Ühetoalises 30 m² korteris on vannituba, rõdu, külmkapp, pliit, nõudepesumasin, kööginõud, voodipesu ja TV. Kompleksis on soojendusega bassein. Lähiümbruses paiknevad toidupoed, rand, söögikohad ja ühistransport. Ookeanini 400m. Maksimaalne inimeste arv: 2.  NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.

Korteri hinna leiad pärast pildigaleriid. Samast saad majutuse pakkujale saata ka sõnumi oma broneerimissooviga. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

MAJUTUSE HIND: al. 55€ / 1 öö. Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 35€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 100€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SAADA OMA BRONEERIMISSOOV siit otse majutuse pakkujale. Majutuse pakkuja: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel.  Tähelepanu! See majutus on juba hõivatud kuni 18. märtsini! Oodatud on broneerimissoovid algusega mitte varem kui 19. märtsist.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.  

JAGA INFOT SÕPRADEGA