JAGA INFOT SÕPRADEGA

KUIDAS TENERIFELE TULLA EHK KUST OTSIDA SOODSAID LENNUPILETEID?

Tenerifele saab kas lennukiga või auto ja laevaga, omal käel soodsaid lennupileteid ning puhkusemajutust otsides või reisibüroode poolt pakutava pakettreisiga. Järgnevalt mõned nõuanded.

Omal käel lennupileteid ja puhkusemajutust kombineerides võid säästa märkimiseväärsel hulgal raha ja seda eriti mitmelapselise pere või suurema seltskonna puhul. Reisibüroode trumbiks on otselennud Tallinnast, auto- ja laevavarianti eelistades tuleb arvestada mahuka ajakuluga. Tallinn-Tenerife otselendude kõrval on eestlaste lemmikuks kujunenud hea hinna ja kvaliteedi suhtega Saksamaa kompanii Lufthansa lennud Tallinn-Frankfurt-Tenerife. Lufthansa lehele pileteid otsima pääsed SIIT. Septembris 2021 avab airBaltic uue liini Riia-Tenerife. Ka eestlaste jaoks kauaoodatud lennud Riiast Tenerife lõunalennujaama hakkavad toimuma kolmel korral nädalas ning piletijahile saad minna SIIT.  

Soodsad lennupiletid: piletite otsimootorid

Lennupiletite otsingumootorid klapitavad kokku erinevate lennufirmade poolt pakutavaid lende ning muudavad teie otsingud seeläbi lihtsamaks. Selliseid otsingumootoreid on üpris arvukalt ning populaarsemate omataoliste hulka kuuluvad näiteks GoogleFligths,  GTFO Jet Radar, SkyscannerOrangeflightsAzair, Momondo... Omal käel lennupileteid „kammides“ tasub sihtkohana eelistada Tenerife Lõuna (Tenerife Sur, Tenerife South) lennujaama, mis on saare lõunaosa kuurortpiirkonnale kordades lähemal kui Tenerife Põhja (Tenerife Norte, Tenerife North) lennujaam. Kui eelistate veeta puhkuse saare põhjaosas, on lugu loomulikult vastupidine.

Soodsad lennupiletid: odavlennufirmad

Odavlennufirmad võimaldavad lennureisi Tenerifele ja tagasi kombineerida vahel lausa ulmeliselt soodsate hindadega. Soodsaid lennupileteid jahtides võib vaja minna kannatlikkust: kui odavaid pakkumisi ei ole täna, võivad need lennufirmade kodulehtedele ilmuda homme. Või vastupidi. Odavlennufirmasid on päris arvukalt, neist eestlastele tuntuimad on ilmselt Wizz AirNorwegian, EasyJet ning Ryanair.

Et odavlennufirmad Tallinn-Tenerife-Tallinn otselende ei paku, tulebki piletijahti pidades ja oma sooduslendu kombineerides arvestada ümberistumis(t)ega mõne(de)s Euroopa lennujaama(de)s. Loomulikult võib omavahel kombineerida ka erinevate odavlennufirmade poolt pakutavat ning teekonna lõikes nö „hobust vahetada“.

Nii odavlennufirmade kui ka lennupiletite otsingumootorite puhul ütleb paljude Tenerifele lendajate kogemus, et soodsaimaid variante võib leida näiteks algusega Riiast või Helsingist (mis muidugi ei välista võimalikke häid variante ka lendudele algusega Tallinnast). NB! Puhkatenerifel.ee ei vastuta teie reisil ette tulla võivate COVID-19 olukorrast/piirangutest tulenevate reisitõrgete või lendude ärajäämise eest. Soovitame teil enne piletite ostmist/lendu end põhjalikult kurssi viia kõikide, sh. teie teekonna transiitriikides kehtivate ning transiitriikidest edasi, reisi lõpp-sihtkohta lendamisega seotud piirangute ja reeglitega. 

Turismibüroode lennupiletid ja pakettreisid

Loomulikult võib odavlendudega mässamise asemel marssida sisse ka lähimasse Tenerife pakettreise pakkuvasse reisibüroosse. Üldjuhul müüvad Eesti suuremad reisibürood lennupileteid Tenerifele ja tagasi ka eraldi, ilma hotellipakkumisteta. Ent ka pakettreiside sooduspakkumistel tasub silm peal hoida. Eesti reisibüroode poolt pakutava eeliseks on otselennud Tallinnast Tenerifele ja tagasi.

Laevaga Tenerifele mandri-Hispaaniast ja Portugalist

Lõpetuseks veel üks võimalik viis Tenerife külastamiseks. Kui sul on piisavalt aega ja kannatust, võid Tenerifele sõita ka auto ja laevaga. See on võimalik mandri-Hispaaniast Huelvast ning laevasõitu pakub laevakompanii Armas. Selle variandi puhul aga tuleb arvestada ligikaudu 4500 kilomeetri pikkuse autosõiduga läbi kogu Euroopa ning lennusõidust märksa aeganõudvama õõtsumisega Atlandi ookeani lainetel.

Alates novembrist 2018 on avatud ka teine mandri-Hispaania ja Kanaari saarte vaheline laevaliin laevakompaniide Fred Olsen ja Balearia koostöös. Täpsema info selle kohta leiad Fred Olseni laevakompanii kodulehelt. Naviera Armas`e laevakompaniiga saab sõita Tenerifele ka Portugalist,  Portimão  sadamast Madeira saare kaudu. Laevakompanii Armas kodulehe koos hinnainfoga leiad SIIT


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA? Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA? Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA? Loe selle kohta SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 


JAGA INFOT SÕPRADEGA
VAATA KA TEISI MEIE VIDEOSID: