JAGA INFOT SÕPRADEGA

KUIDAS SOODSALT TENERIFELE LENNATA?

Tenerifele saab kas lennukiga või auto ja laevaga, omal käel soodsaid lennupileteid ning puhkusemajutust otsides või reisibüroode poolt pakutava pakettreisiga. Järgnevalt mõned nõuanded.

Turismibüroode lennupiletid ja pakettreisid

Loomulikult võib odavlendudega mässamise asemel küsida pakkumist Reisibüroolt. Üldjuhul müüvad Eesti suuremad reisibürood lennupileteid Tenerifele ja tagasi ka eraldi, ilma hotellipakkumisteta. Ent ka pakettreiside sooduspakkumistel tasub silm peal hoida. Eesti reisibüroode poolt pakutava eeliseks on otselennud Tallinnast Tenerifele ja tagasi. Küsi pakkumist:

SUN TRAVELS ESTONIA


Puhkusemajutus

Omal käel lennupileteid ja puhkusemajutust kombineerides võid säästa märkimiseväärsel hulgal raha ja seda eriti mitmelapselise pere või suurema seltskonna puhul. Eesti reisibüroode talviseks trumbiks on otselennud Tallinnast, auto- ja laevavarianti eelistades tuleb arvestada mahuka ajakuluga. 

Soodsad lennupiletid: piletite otsimootorid

Lennupiletite otsingumootorid klapitavad kokku erinevate lennufirmade poolt pakutavaid lende ning muudavad teie otsingud seeläbi lihtsamaks. Selliseid otsingumootoreid on üpris arvukalt ning populaarsemate omataoliste hulka kuuluvad näiteks CheapFligths, CheapTickets, eDreamsCheapOairJetCostVertaaGoogleFligthsGTFO, Jet Radar, SkyscannerAzair, Momondo... 

Omal käel lennupileteid „kammides“ tasub sihtkohana eelistada Tenerife Lõuna (Tenerife Sur, Tenerife South) lennujaama, mis on saare lõunaosa kuurortpiirkonnale kordades lähemal kui Tenerife Põhja (Tenerife Norte, Tenerife North) lennujaam. Kui eelistate veeta puhkuse saare põhjaosas, on lugu loomulikult vastupidine.

Soodsad lennupiletid: odavlennufirmad

Odavlennufirmad võimaldavad lennureisi Tenerifele ja tagasi kombineerida vahel lausa ulmeliselt soodsate hindadega. Soodsaid lennupileteid jahtides võib vaja minna kannatlikkust: kui odavaid pakkumisi ei ole täna, võivad need lennufirmade kodulehtedele ilmuda homme. Või vastupidi. Odavlennufirmasid on päris arvukalt, neist eestlastele tuntuimad on ilmselt airBalticWizzAir , Norwegian, EasyJet ning Ryanair.

Et odavlennufirmad Tallinn-Tenerife-Tallinn otselende ei paku, tulebki piletijahti pidades ja oma sooduslendu kombineerides arvestada ümberistumis(t)ega mõne(de)s Euroopa lennujaama(de)s. Loomulikult võib omavahel kombineerida ka erinevate odavlennufirmade poolt pakutavat ning teekonna lõikes nö „hobust vahetada“.

Nii odavlennufirmade kui ka lennupiletite otsingumootorite puhul ütleb paljude Tenerifele lendajate kogemus, et soodsaimaid variante võib leida näiteks algusega Riiast või Helsingist (mis muidugi ei välista võimalikke häid variante ka lendudele algusega Tallinnast). NB! Puhkatenerifel.ee ei vastuta teie reisil ette tulla võivate COVID-19 olukorrast/piirangutest tulenevate reisitõrgete või lendude ärajäämise eest. Soovitame teil enne piletite ostmist/lendu end põhjalikult kurssi viia kõikide, sh. teie teekonna transiitriikides kehtivate ning transiitriikidest edasi, reisi lõpp-sihtkohta lendamisega seotud piirangute ja reeglitega. 

Turismibüroode lennupiletid ja pakettreisid

Loomulikult võib odavlendudega mässamise asemel küsida pakkumist Reisibüroolt. Üldjuhul müüvad Eesti suuremad reisibürood lennupileteid Tenerifele ja tagasi ka eraldi, ilma hotellipakkumisteta. Ent ka pakettreiside sooduspakkumistel tasub silm peal hoida. Eesti reisibüroode poolt pakutava eeliseks on otselennud Tallinnast Tenerifele ja tagasi. Küsi pakkumist Sun Travels Estonia.

Mandrilt laevaga Tenerifele

Lõpetuseks veel üks võimalik viis Tenerife külastamiseks. Kui sul on piisavalt aega ja kannatust, võid Tenerifele sõita Eestist ka auto ja laevaga. See on võimalik mandri-Hispaaniast ning laevasõitu Tenerifele pakuvad laevakompaniid Naviera Armas ja Fred Olsen. Selle variandi puhul aga tuleb arvestada ligikaudu 4500 kilomeetri pikkuse autosõiduga läbi kogu Euroopa ning lisaks ka lennusõidust märksa aeganõudvama õõtsumisega Atlandi ookeani lainetel. Võid ka kindel olla, et auto- ja laevasõit Tallinnast Tenerifele ning tagasi läheb lennusõidust rohkem maksma. Küsi pakkumist www.kanaarid.ee


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA? Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA? Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA? Loe selle kohta SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 


JAGA INFOT SÕPRADEGA