JAGA INFOT SÕPRADEGA

SUURE TERRASSIGA KOLMETOALINE KORTER KUNI VIIELE INIMESELE

Kolmetoaline, kvaliteetne ja mugav korter ootab teid modernses elumajas Playa Paraiso kuurordis. NB! Oma parkimiskoht majaaluses kinnises parklas. 

72m² elamispinna ja 40m² terrassiga kolmetoaline korteris (köök-elutuba, 2 magamistuba, 2 vannituba, terrass) on olemas kõik mõnusaks puhkuseks vajalik alates konditsioneerist ja täisvarustusega köögist ning lõpetades interneti, TV ja voodipesuga. Kompleksis on soojendusega bassein. Parkimine majaaluses suletud parklas. Rand (Playa Las Galgas) asub ca 500 meetri kaugusel ning CC Rosa ostukeskus toidupoega 400 meetri kaugusel. Administratiivselt Costa Adeje rannikupiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid kuurorte Tenerifel. Siit leiab arvukalt söögikohti, aga ka mitmeid mainekaid hotelle (nt. Hard Rock Hotel). Maksimaalne inimeste arv: 5. NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Korteri hinna ning broneerimisakna leiad pärast fotogaleriid. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

HIND: al. 99€ / 1 öö.  Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest ja inimeste arvust. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 70€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 200€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SEDA MAJUTUST PAKUB: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Küsi korteri saadavust, lõplikku hinda ning broneeringut siit, otse majutuse pakkujalt.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA