JAGA INFOT SÕPRADEGA

ELAMUS! KAATRISAFARI OOKEANIL

Kaatrisafari - see on seiklus! Kuni kuus reisijat mahutava kaatri pardal ootab teid eestikeelne (või kui soovite, siis venekeelne) teenindus ning ookeanil kohtute te suure tõenäosusega vaalade, delfiinide ja teiste põnevate mereelanikega. 

Tellida saab ka ekstra kalapüügiretke kuni neljale või õhtuse romantikareisi kahele. Kaatrisõidu tutvustuse, hinnad ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Tenerife vetes elab arvukalt vaalu, aga ka delfiine ja teisi vahvaid mereloomi ning olgem ausad – kohtumine mereloomadega ookeanil pakub elamusi rohkem kui mistahes loomaaiakülastus! Seepärast ongi hoogne ookeanisafari just see seiklus, mis Tenerifel ette tasuks võtta . Valida saate A: „tavalise“ kaatrisõidu (kus teiega ühinevad ka teised reisijad), B: privaatkaatrisõidu (kus kaater on vaid teie päralt ning kedagi teist peale teie pere/seltskonna pardale ei võeta), C: romantilise väljasõidu kahele või D: põneva kalapüügiretke kuni 4 inimesele. Kaatrisafarid toimuvad hommikul ning lõunaajal, romantilised väljasõidud kahele ning kalastusretked hilisel pärastlõunal/õhtupoolikul. Väljasõit Puerto Coloni jahisadamast, täpse info väljasõidusilla ja -kellaaegade kohta saate kaatrisõidu broneerimisel.

HINNAD:

Kolmetunnine kaatrisafari: lapsed kuni 11a 25€, täiskasvanud 45€ (hind sisaldab õlut, snäkke ja karastusjooke).

Privaatne kaatrisafari kuni 6 inimesele: 250€/3 tundi, 390€/5 tundi (hind sisaldab õlut, snäkke ja karastusjooke).

Romantiline väljasõit kahele: 230€/2 tundi (hind sisaldab õlut, veini, snäkke ja karastusjooke).

Kalapüük (kuni 4 kalastajat + 2 kaasreisijat): 280€/4 tundi (hind sisaldab õlut, snäkke ja karastusjooke).

Kaatrisafarile saadab teid Kanaarid.ee, seikluse broneerimiseks kirjutad sa broneerimisakna kaudu otse Kanaarid.ee meeskonnale. Seejärel võetakse sinuga ühendust, et leppida kokku kaatrisafari või kalapüügi täpne toimumiskuupäev. NB! Kohtade arv on piiratud, mistõttu soovitame väljasõidu broneerida juba varakult.

Sinu broneerimiskiri:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA