JAGA INFOT SÕPRADEGA

SUPERASUKOHT + PARKIMISKOHT! KAHETOALINE KORTER KUNI NELJALE INIMESELE

Kahetoaline korter populaarse Costa Adeje/Playa de las Americase kuurordi vaiksel kõrvaltänaval, bungalo-tüüpi majas ookeani lähedal. NB! Parkimine kinnises parklas.  Tähelepanu! See majutus on kuni 31. märtsini juba hõivatud!

Kahetoalises 38 m² korteris (köök-elutuba, magamistuba, vannituba, rõdu) on olemas kõik mõnusaks puhkuseks vajalik – konditsioneer, täisvarustuses köök, voodipesu, TV, Wifi. Kompleksis on bassein ja oma kinnine parkla. Ümbruskonnas leidub toidupoode ja arvukalt söögikohti. Ookeani/rannani 350m. Maksimaalne inimeste arv: 4.  NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Korteri hinna leiad pärast pildigaleriid. Samast saad majutuse pakkujale saata sõnumi oma broneerimissooviga. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

HIND: al. 55€ / 1 öö. Lõpphind sõltub inimeste arvust ja majutusperioodi pikkusest. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 50€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 100€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SAADA OMA BRONEERIMISSOOV siit otse majutuse pakkujale. Majutuse pakkuja: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel.  Tähelepanu! See majutus on juba hõivatud kuni märtsi lõpuni! Oodatud on broneerimissoovid algusega mitte varem kui 2. aprillist.
Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA