JAGA INFOT SÕPRADEGA

ELAMUS: OOKEANILE KALA PÜÜDMA!

Seiklusrikkal kalastusretkel Atlandi ookeanile ootavad sind ees vinged elamused ja kange doos adrenaliini. Kalastusretke kirjelduse, hinnad ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Need mehed kes sind Tenerifel kalale viivad, on ässad. Ja nende, siinseid olusid peensusteni tundvate ässade käe all on kalastamishuvilised turistid ookeanisügavustest välja rebinud rohkem kui 600 kilo kaaluvaid kolle. Hiiglasekasvu tuunikalad, rammusad marliinid ja teised põnevad elukad...  Kõlab kenasti, mis?

Spetsiaalselt Atlandil kalastamiseks kohandatud ja täisvarustuses kaater mahutab kuni 6 püüdjat ja 2 kaassõitjat. Ookeanile minnakse Costa Adeje kuurordis asuvast Puerto Colón`i jahisadamast ning väljasõidud toimuvad kaks korda päevas, algusega kell 9.00 ja 13.30. Püügiretk kestab 4 tundi ja selle hind sisaldab nii professionaalset kalastusgiiditeenust, püügivahendite kasutamist kui ka jooke. Võimalik on tellida ka privaatväljasõite.

NB! Ka kõige kangem ja kogenum kalamees teab, et ette võib tulla ka selliseid kalalkäike, kus kala ei saagi.  Sest igati arusaadavatel põhjustel ei väljasta kalad garantiisid selle kohta, mis päeval ja mis kell ning kus nad täpselt konksu alla neelavad. Saak ei ole seega 100% garanteeritud paraku ka Tenerifel ning teil palutakse kalale minnes sellega arvestada.

KALASTUSRETKE HINNAD:

Kalapüük koos kõigi selleks vajalike vahenditega: 70€  / inimene. Kaassõitja-pealtvaataja: 60€ / inimene.

Privaatne kalastusretk: 110€ / 1 tund (kogu seltskonna peale, mitte 1 inimese kohta, min. väljasõidu kestvus 4 tundi).

NB! Kalapüügiretked toimuvad inglise, saksa ja hispaania keeles.

KALALE SAADAB SIND: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE. Siit kirjutad sa otse Kanaarid.ee meeskonnale, et kalastusretk broneerida. Kirjutades märgi ära oma Tenerifel viibimise kuupäevad ning millist kuupäeva kalaleminekuks eelistaksid, majutuspaiga nimi ja kalapüügil osaleda soovivate inimeste arv (laste puhul ka laste vanused). Meie omalt poolt soovime teile unustamatuid elamusi kalavetel!
Sinu broneerimiskiri:

Email again:

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA