JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜDUD! OOKEANIVAATEGA KOLMETOALINE KORTER

Renoveeritud kolmetoaline ookeanivaatega korter Tenerife lõunaosa populaarses Costa Adeje piirkonnas Playa Paraiso kuurordis. Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. 

Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, eraldi vannituba ja WC ning rõdu vaatega ookeanile. Korter paikneb Costa Adeje piirkonda kuuluvas Playa Paraiso rannakuurordis, aadressil Avenida Adeje 300, 10 (kompleks „Club Paraiso“). Kompleksis on 2 basseini, tenniseväljak ja parkimiseks kinnine üldparkla. Lisatasu eest on võimalik juurde osta ka päris oma, privaatne parkimiskoht. Lähiümbruses leidub toidupoode, bussipeatus ja mitmeid söögikohti. Rand (Playa Las Galgas) asub vaid viieminutilise jalutuskäigu kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Administratiivselt Costa Adeje rannapiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid ja populaarsust koguvaid kuurorte Tenerife lõuna- ja edelarannikul. Seda kinnitab fakt, et viimastel aastatel on siia rajatud uusi mainekaid 5* hotelle, nagu näiteks H10 Atlantic Sunset ja Hard Rock Hotel. Lisaks väiksematele kauplustele on avatud ka kaasaegne ostukeskus ning toimib hästikorraldatud bussiliiklus saare teiste piirkondadega.

KORTERI PIND: 67m². KORTERI HIND: 159 000€. KORTER ON MÜÜDUD. 

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Küsi teisi kinnisvara müügipakkumisi siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot: 

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA