JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA KOLMETOALINE KORTER

Kolmetoaline korter Tenerife parima kliimaga Costa Adeje piirkonnas, Playa Paraiso kuurordis. Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, 1 vannituba ning rõdu vaatega ookeanile, naabersaarele La Gomerale, Playa Paraiso linnale ja mägedele. Korter asub Playa Paraiso rannakuurordis, tänaval nimega Calle Aljibe (kompleks „Sol Paraiso“). Kompleksis on bassein (+ eraldi lastebassein). Maja kõrval bussipeatus. Lähiümbruses leidub poode ja söögikohti, lähim suurem ostukeskus (CC Rosa) asub majast 500 meetri kaugusel ning rand (Playa Las Galgas) samuti vaid 500 meetri kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Costa Adeje rannikupiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid ja populaarsust koguvaid kuurorte Tenerife lõuna- ja edelarannikul. Viimastel aastatel on siia rajatud uusi mainekaid 5* hotelle, nagu näiteks H10 Atlantic Sunset ja Hard Rock Hotel. Lisaks väiksematele kauplustele on avatud ka kaasaegne ostukeskus ning toimib hästikorraldatud bussiliiklus saare teiste piirkondadega.

KORTERI PIND: 75m². KORTERI HIND: 185 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU
meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.JAGA INFOT SÕPRADEGA