JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA 4-TOALINE DUPLEXKORTER

Ookeanivaate ja katuseterrassiga, kolme magamistoaga ja läbi kahe korruse korter Tenerife lõunaosa Costa Adeje piirkonnas, Callao Salvaje kuurordis. Korteri juurde kuuluvad parkimiskoht ning panipaik. Objekti kirjelduse, hinna ning võimaluse otse müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteri alumisel korrusel on köök, elutuba, WC ning väliterrass. Teisel korrusel paiknevad 2 wc/vannituba ja 3 magamistuba (üks neist rõduga, millelt avaneb vaade majakompleksi basseinialale). Katuseterrassile paistab ookean ning siin olemas ka mugav, välikaminaga grillinurk. Korter asub Callao Salvaje rannakuurordis tänaval nimega  Calle El Mojon (kompleks „Sonia“). Kompleksis on soojendusega bassein (+ eraldi lastebassein), kena õueala ning majaalune parkla. Lähimasse randa (Playa de Ajabo) on siit 1km ehk kõigest 10-15 minutit jalutada. Maja lähedal on ka bussipeatus, kust saab sõita nii randa kui ka teistesse Tenerife lõuna- ja lääneosa linnadesse.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Costa Adeje rannikupiirkonda kuuluv Callao Salvaje on üks uuemaid asulaid Tenerife lõuna- ja lääneosas. Naaberlinnakesest Playa Paraisost lahutab Callao Salvajet kõigest mõnesaja meetri laiune banaaniistandus ning ka Tenerife populaarseimatesse kuurortidesse (Playa de las Americas, Los Cristianos) on siit vaid viisteist minutit auto- või tunnikest pool bussisõitu. Olemas on ka kohalik rand ning mis peamine: Callao Salvaje kliima on aastaringselt sama päikseline, soe ja mõnus kui saare kuulsaimates turismikeskustes.

Callao Salvaje sobib ennekõike neile, kes eelistavad elada vaiksemas ja rahulikumas keskkonnas, ent samas suurte turismikeskuste lähedal. Seetõttu ongi Callao Salvaje kinnisvarahuviliste seas menukas.

OBJEKTI PIND: 190m². HIND: 259 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle objekti vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:

LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.JAGA INFOT SÕPRADEGA