JAGA INFOT SÕPRADEGA
ELAMUS! NÄDAL PURJEDE ALL: TENERIFE – LA GOMERA – EL HIERRO – TENERIFE
Ideaalne puhkus sõpruskonnale või kahele perele! Elamusterohkel ja privaatsel purjetamisretkel Tenerifelt La Gomera ja El Hierro saartele saad avastada põnevaid paiku Kanaari saarestikus, kohtuda ookeanil vaalade ja delfiinidega ning nautida päikest ja seitset romantilist ööd purjejahi pardal... NB! Eesti kapten!
Täpsema info, hinnad ja võimaluse ookeaniseikluse broneerimiseks leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Hea mõte sõpruskonnale või kahele perele! Võta punt kokku ja seikle ookeanil: nüüd on teie päralt põnevaim viis avastada eksootilisi El Hierro ja Tenerife saari. Selle meeldejääva, Tenerifelt algava ookeaniseikluse ajal on teie koduks ruumikas ja kaasaegne 50-jalane purjejaht, milles on 5 kaheinimesekajutit, avar salong koos kööginurgaga ja 3 duširuumi.

Kui Tenerife (pindala 2034 km², 950 000 elanikku) on Kanaari saarestiku suurim saar, siis La Gomera (369,8 km², 22 100 elanikku) ja El Hierro (268,7 km², 11 154 elanikku) kuuluvad „pere pesamunade“ hulka. Kõigi kolme ühisteks nimetajateks on kaunis loodus, kordumatud vulkaanilised maastikud ning põnev ajalugu. El Hierrot kutsutakse ka Meridiaanisaareks (Isla del Meridiano), sest just siit jooksis mitme sajandi vältel läbi maakera nullmeridiaan. Ning kui El Hierrolt otse edasi läände purjetada, oleks järgmine peatus juba Ameerikas...

Ookeaniseikluse kava:

1. PÄEV. Tenerife. Pääs jahi pardale ja kohtade loosimine/jagamine. Ettevalmistused teeleasumiseks. Ühine õhtusöök ja reisikaaslastega tutvumine.
2. PÄEV. Tenerife – La Gomera. 9.00-16.00 hommikusöök ning jahisõit Tenerife – La Gomera (~30 miili). Sõidu ajal saab nautida päikest ja proovida kalapüüki (vajalikud kalastustarbed olemas). Valmistatakse ühine lõunasöök. Õhtul vaba aeg ning vastavalt soovidele õhtusöök mõnes kohalikus restoranis või jahis.
3. PÄEV. La Gomera. Hommikusöök jahis. Kell 10.00 väljasõit La Gomera saareekskursioonile. Õhtusöök ja vaba aeg.
4. PÄEV. La Gomera – El Hierro. 8.00-18.00 hommikusöök ja ülesõit La Gomera – El Hierro (~55 miili). Päike ja kalapüük. Soovijad saavad proovida nii rooli- kui soodimehe rolli ja harjutada erinevate sõlmede tegemist. Valmistatakse ühine lõunasöök. Õhtul vaba aeg ja õhtusöök.
5. PÄEV. El Hierro. Hommikusöök jahis. Kell 9.00 väljasõit El Hierro saareekskursioonile. Õhtusöök ja vaba aeg.
6. PÄEV. El Hierro – Tenerife. 8.00-20.00 Hommikusöök ja ülesõit El Hierro – Tenerife (~80 miili). Päike, ujumine, kalapüük. Valmistatakse ühine lõunasöök. Tenerifele jõudes ühine õhtusöök kohalikus restoranis ja reisimuljete jagamine.
7. PÄEV. Tenerife. Vaba päev. Tutvumine saarega. Teie soovi korral organiseeritakse saaretuur/ekskursioon ümber saare.
8. PÄEV. Asjade pakkimine ja jahi pardalt lahkumine. Transfeer lennujaama.

OOKEANISEIKLUSE HIND: alates 850€ / 1 inimene, lõpphind 1 inimese kohta sõltub inimeste arvust teie reisiseltskonnas. 
HINNA SEES ON:
• Sadamamaksud, kütus, voodipesu, käterätikud ning kindlustus jahi pardal viimise ajal.
• Joogivesi, kohv, tee ning hommikusöögid jahi pardal kogu reisi vältel.
• Ekskursioonid La Gomera ja El Hierro saartel.
HINNALE LISANDUB:
• Lõuna- ja õhtusöögid kogu reisi vältel (vastavalt soovidele kohalikes restoranides või jahis, viimasel juhul toimub menüü koostamine ja vajalike toiduainete ostmine kokkuleppel, jooksvalt kohapeal). Võimalikud muud toidukorrad samuti kokkuleppeliselt/vastavalt soovile kohalikes restoranides või jahi pardal.
• Muud joogid.
• Tasuliste vaatamisväärsuste pääsmed.
• Tervisekindlustus, reisikindlustus.
• Saaretuur/ekskursioon Tenerifel.
• Lennupiletid Tenerifele ja tagasi koju.

GRUPI SUURUS:
2 meeskonnaliiget ja kuni 10 reisijat. VÄLJUMISED: pühapäeviti. Koha reisil garanteerib ettemaks 50% ookeaniretke maksumusest, ülejäänud osalemistasu peab olema tasutud hiljemalt 2 nädalat enne retke algust. Võimalike COVID-19 pandeemiaga seotud riiklike liikumispiirangute tekkimise korral tagastatakse tehtud ettemaks täies ulatuses.

Tähelepanu! Tegemist ei ole pakettreisiga. See tähendab et Tenerifele saabumise ja Tenerifelt tagasi koju naasmise ning selleks vajalikud lennupiletid organiseerib iga ookeaniretkel osaleja ise. Ookeaniseikluse korraldaja: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE JA LISAINFO:
Ookeaniseikluse broneerimiseks kirjutad siit otse korraldajale - Kanaarid.ee meeskonnale. Kirjutades pane kirja kuupäev, millisele väljumisele soovid oma ookeaniseiklust broneerida (NB! Väljumised toimuvad pühapäeviti!) ning osaleda soovivate inimeste arv.

Sinu broneerimiskiri:
Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA