JAGA INFOT SÕPRADEGA

SUPERASUKOHT! VIIETOALINE VILLA OOKEANI KALDAL

Otse sinise ookeani kaldal ootab teid privaatbasseini ja suure päikeseterrassiga villa kuni kaheksale inimesele. 

Viietoalises (köök-elutuba, 4 magamistuba, 3 vannituba, suur päikeseterrass) 300 m² üldpinnaga villas on olemas kõik nauditavaks puhkuseks vajalik alates täisvarustusega köögist (ahi, pliit, külmkapp, nõudepesumasin, mikroahi) ning lõpetades TV, Wifi ja voodipesuga. Villa asub administratiivselt Costa Adeje rannikupiirkonda kuuluvas Callao Salvaje kuurordis ookeani kaldal. Ümbruskonnas on olemas toidupoed ja söögikohad. Lähim liivarand (Playa de Ajabo) on ca 450m kaugusel. Maksimaalne inimeste arv: 8. NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Majutuse hinna ning broneerimisakna leiad pärast fotogaleriid. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

MAJUTUSE HIND: al. 290€ / 1 öö.  Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest ja inimeste arvust. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 100€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 500€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui maja ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada. 

Kui soovite kasutada basseinikütet, lisandub villa rendihinnale elektrikulu/basseinikütte tasu 140€ / nädal.

MAJUTUSE PAKKUJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Küsi majutuse saadavust, lõplikku hinda ning broneeringut siit, otse majutuse pakkujalt.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA