JAGA INFOT SÕPRADEGA

NELJATOALINE VILLA  RAHULIKUS ERAMURAJOONIS

Privaatbasseini ja mõnusa aiakesega villa kuni kuuele inimesele ootab teid Tenerife lõunaosas, vaikses ning rahulikus eramajade rajoonis.

Neljatoalises (köök-elutuba, 3 eraldi magamistuba, 2 vannituba) privaatbasseiniga villas on olemas kõik nauditavaks puhkuseks vajalik alates täisvarustusega köögist (ahi, pliit, külmkapp, nõudepesumasin, mikroahi) ning lõpetades TV, Wifi ja voodipesuga. Villa asub administratiivselt Costa Adeje rannikupiirkonda kuuluvas Callao Salvaje kuurordis. Ümbruskonnas on olemas toidupoed ja söögikohad. Lähim liivarand (Playa de Ajabo) on ca 10-15minutilise jalutuskäigu kaugusel. Maksimaalne inimeste arv majutuses: 6.  NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Majutuse hinna ning broneerimisakna leiad pärast fotogaleriid. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

MAJUTUSE HIND: al. 240€ / 1 öö.  Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest ja inimeste arvust. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 120€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 300€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui maja ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

Kui soovite kasutada basseinikütet, lisandub villa rendihinnale elektrikulu/basseinikütte tasu 140€ / nädal.

MAJUTUSE PAKKUJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Küsi selle majutuse saadavust, lõplikku hinda ning broneeringut siit, otse majutuse pakkujalt.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA