JAGA INFOT SÕPRADEGA

ELAMUS! MOTOMATK EESTI MATKAJUHIGA

Tenerife mägiteed, põnevad ajaloolised linnad ja külad ning lummavalt ilusad vulkaanilised maastikud on kaherattalistel seiklemiseks nagu loodud. Põneva motomatka kirjelduse, hinna ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Eesti matkajuhiga põneva motomatka käigus käiakse ära kuulsas Masca kuristikukülas, looduse poolt kahel korral purustatud Garachico sadamalinnakeses, tuhandeaastase draakonipuuga uhkeldavas Tenerife veinipealinnas Icod de los Vinoses, kunagi maailma kauneimaks paigaks nimetatud Orotava orus ning planeedi suurimate vulkaanide hulka kuuluva Teide tulemäe juures. Aga kui te soovite, koostatakse eksklusiivselt just nimelt teile ja teie sõpradele meelepärane privaatmarsruut!

Motomatk-saaretuur kestab ca 8 tundi ja selle hind sisaldab mootorratta või rolleri renti ning kiivri ja jope kasutamist. Kindlasti soovitame jalga panna sõiduks sobivad jalanõud ning riietuda soojalt.

NB! Matkal osalemiseks on vajalik A-kategooria juhiluba (kuni 125cm3 sõiduki kasutamise korral B-kategooria juhiluba) ning vähemalt 3 aasta pikkune juhistaaž.

MOTOMATKA HIND: 125€ (kaasreisija 25€)

MATKA KORRALDAJA: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE: Motomatka broneerimiseks kirjutad siit otse motomatka korraldavale Kanaarid.ee meeskonnale. Kirjutades pane kirja oma Tenerifel viibimise kuupäevad, majutuspaiga nimi ja motomatkal osaleda soovivate inimeste arv.

Sinu broneerimiskiri:

Email again:

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA