JAGA INFOT SÕPRADEGA

ELAMUS! MOTOMATK EESTI MATKAJUHIGA

Mõnus mõte teie sõpruskonnale! Sest Tenerife mägiteed, põnevad ajaloolised linnad ja külad ning lummavalt ilusad vulkaanilised maastikud on justkui loodud motomatkaks koos parimate sõpradega. Seda enam, et sõiduvahendid ja -varustus on matka korraldaja poolt.

Privaatne motomatk toimub, kui teie seltskonnas on kokku vähemalt neli tsiklijuhti. Matka kirjelduse, hinna ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

Eesti matkajuhiga põneva (ja ainult sinu sõpruskonnale mõeldud) motomatka käigus käiakse ära kuulsas Masca kuristikukülas, looduse poolt kahel korral purustatud Garachico sadamalinnakeses, tuhandeaastase draakonipuuga uhkeldavas Tenerife veinipealinnas Icod de los Vinoses, kunagi maailma kauneimaks paigaks nimetatud Orotava orus ning planeedi suurimate vulkaanide hulka kuuluva Teide tulemäe juures. Aga kui te soovite, koostatakse eksklusiivselt just teie seltskonnale meelepärane privaatmarsruut!

Motomatk-saaretuur toimub, kui teie seltskonnas on vähemalt 4 tsiklijuhti (kes kõik võivad loomulikult võtta kaasa ka kaasreisija/tagaistuja). Matk kestab ca 8 tundi ja selle hind sisaldab mootorratta või rolleri renti ning kiivri ja jope kasutamist. Kindlasti soovitame jalga panna sõiduks sobivad jalanõud ning riietuda soojalt.

NB! Matkal osalemiseks on vajalik A-kategooria juhiluba (kuni 125cm3 sõiduki kasutamise korral B-kategooria juhiluba) ning vähemalt 3 aasta pikkune juhistaaž.

MOTOMATKA HIND: al. 125€ tsiklit / rollerit juhtiv inimene (kaasreisija/tagaistuja koht maksab 25€)

MATKA KORRALDAJA: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE: Motomatka broneerimiseks kirjuta siit otse motomatka korraldavale Kanaarid.ee meeskonnale. Kirjutades pane kirja oma Tenerifel viibimise kuupäevad, majutuspaiga nimi ja motomatkal osaleda soovivate inimeste arv.

Sinu broneerimiskiri:

Email again:

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA