JAGA INFOT SÕPRADEGA

SUPERASUKOHT! OOKEANIVAATEGA STUUDIOKORTERID RANNARAJOONIS

Tenerife lõunaosa kuumimas, Costa Adeje / Las Americase kuurordis vaid 120 meetri kaugusel liivarannast  ootavad teid ookeanivaatega ilusad, renoveeritud ühetoalised puhkusekorterid.  

Väikeses majakompleksis on välja pakkuda seitse ühetoalist, rõdult avaneva ookeanivaatega stuudiokorterit, mis on varustatud kõige eluks ja mõnusaks puhkamiseks vajalikuga alates voodipesust ning lõpetades internetiga. Iga korter on sisustatud maksimaalselt kahele inimesele ja see on ideaalne variant näiteks paaridest koosnevale sõpruskonnale - te saate veeta puhkuse koos, samas soovi korral ka privaatsust ja omaetteolemist nautides. Maja lähiümbruses leidub arvukalt erinevaid kauplusi ning söögikohti ning parkimine on piirkonna tänavatel tasuta. NB! Majakompleksil ei ole basseini, kuid lähim liivarand asub majast vaid 120 meetri kaugusel. NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Korterite hinna leiad pärast pildigaleriid. Samast saad majutuse pakkujale saata ka sõnumi oma broneerimissooviga. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

MAJUTUSE HIND ÜHES KORTERIS: al. 45€ / 1 öö. Maksimaalne inimeste arv ühes korteris: 2.  Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja poikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: ühekordne koristajatasu 50€ üüriperioodi lõppkoristuse eest. Samuti tuleb tasuda tagatisraha 100€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SAADA OMA BRONEERIMISSOOV siit otse majutuse pakkujale. Majutuse pakkuja: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel.  Tähelepanu! Need majutused on juba hõivatud kuni märtsi teise pooleni!  Oodatud on broneerimissoovid algusega mitte varem kui 17. märtsist.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel!  lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.JAGA INFOT SÕPRADEGA