UUS! Kolmetoaline korter avara terrassiga. Heas seisukorras korter Costa del Silencios, Tenerifel. Randa 300m! Lühirendi võimalus. Objektiga tutvumiseks .  HIND: 199 000€.

KORTERI KIRJELDUS. Avaras kahe magamistoaga korteris  on köök-elutuba, 2 eraldi magamistuba, 1 vannituba ning suur terrass. Korter paikneb väga heas asukohas Costa del Silencios, aadressil Calle Minerva,  (kompleks „Costa Sol“) . Ümbruskonnas on olemas toidupoed, söögikohad ja ühistransport. Majakompleksis on bassein, ja lähim rand on vaid 300 meetri kaugusel. Autot saab parkida korteri juurde kuuluvas isiklikus garaažis või tänaval (korter asub tasuta parkimise alas).

PIIRKONNA KIRJELDUS. Costa del Silencio on üks eestlaste lemmikelupaiku saarel, ka on linnake populaarne Eestist pärit talvitujate seas. Kinnisvarahinnad Costa del Silencios on Tenerife lõunaosa mõistes küllaltki soodsad, samas on siin olemas kõik eluks vajalik alates koolidest ja lõpetades toidupoodidega. Linnake asub vaid 15-20minutilise autosõidu kaugusel Tenerife lõunalennujaamast ja kuulsaimatest rannakuurortidest (Playa de las Américas, Costa Adeje, Los Cristianos), samuti on siit nende paikadega väga hea ja tihe bussiühendus. Ajapikku on Costa del Silencio kokku kasvanud naaberlinnakese Las Galletasega mis on tuntud oma jahisadama, ranna ja kalaturu poolest. Seega on Costa del Silencio (mis tõlkes tähendab vaikuse rannikut) hea valik neile, kes eelistavad nautida vaiksemat elurütmi kui saare suurimad turismikeskused seda pakkuda suudavad.

KORTERI PIND: 76m² +  70m² koht garaažis 10m². KORTERI HIND: 199 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:


Email again:

LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

Email again: