JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: KOLMETOALINE KORTER TENERIFE LÕUNARANNIKUL

Avara terrassiga nurgakorter kaasaegses elamukompleksis Tenerife lõunarannikul, vaikses ja rahulikus Palm Mar`i linnakeses. 500 meetri kaugusel ookeanist asuv korter müüakse koos sisustusega. Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Maja nurgapealses, esimesel korrusel asuvas korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, 1 wc/vannituba ning avar terrass. Korter asub Palm Mar`i linnakeses, aadressil Avenida la Arenita, 33 (kompleks „Paraiso del Palm Mar“). Hästi hooldatud hoonekompleksil on oma välibassein ning ilusasti hooldatud aia/õueala. Ümbruskonnas leidub nii kauplusi kui söögikohti. Lisatasu eest on võimalik juurde osta privaatne parkimiskoht.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Palm Mar on kena, väike ja vaikne linnake Tenerife lõunakaldal, vaid 15 minutilise autosõidu kaugusel saare populaarseimatest puhkuselinnakutest-rannakuurortidest Los Cristianosest, Playa de las Americasest ja Costa Adejest. Nende ja saare teiste piirkondadega on Palm Marist ka bussiühendus. Palm Mar on kujunenud eelistatud elupaigaks eelkõige vaikust ja rahu armastavate tenerifelaste seas.

KORTERI PIND: 67m². KORTERI HIND: 189 900€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA