JAGA INFOT SÕPRADEGA

SUPERASUKOHT! OOKEANIVAATEGA KOLMETOALINE KORTER RANNAPROMENAADIL

Eestlaste lemmikkuurordi Playa de las Américase rannapromenaadil asuv ookeanivaatega kolmetoaline korter kuni kuuele inimesele.  

Kolmetoalises 70 m² korteris (köök-elutuba, 2 magamistuba, 2 vannituba, rõdu) on olemas kõik mugavaks puhkuseks vajalik –täisvarustuses köök (ahi, pliit, külmik, mikroahi), voodipesu, TV, Wifi. Elamukompleksis on bassein. Korter asub Playa de las Américase rannapromenaadil paiknevas majakompleksis, Tenerife lõunaosa kauneima šopingu- ja restoranitänava Avenida Las Américase (ehk nn „Kuldne miili“)  naabruses. Majas on olemas toidupood, lähiümbruses leidub söögikohti igale maitsele. Kõrvalmajas pakutakse surfikoolitusi ning renditakse surfivarustust. Surfamiseks sobiv rand asub maja lähedal. Maksimaalne inimeste arv selles majutuses: 6. NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Majutuse hinna ning broneerimisakna leiad pärast fotogaleriid. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

HIND: al. 90€ / 1 öö.  Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest ja inimeste arvust. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 50€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 200€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

MAJUTUSE PAKKUJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Küsi korteri saadavust, lõplikku hinda ning broneeringut siit, otse majutuse pakkujalt.  Tähelepanu! See majutus on juba hõivatud kuni 24. märtsini. Oodatud on broneerimissoovid algusega mitte varem kui 25. märtsist.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel!  lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA