JAGA INFOT SÕPRADEGA

HEA ASUKOHT! NELJATOALINE KORTER KUNI KAHEKSALE INIMESELE

Mugav neljatoaline korter Tenerife ühe populaarsema kuurordi Playa de las Américase südames. 

Neljatoalises 100m² korteris (köök, elutuba, 3 magamistuba, 2 vannituba, rõdu) on olemas kõik meeldivaks puhkuseks vajalik alates lauanõudest ja voodipesust ning lõpetades külmkapi, TV ja Wifi`ga. Kompleksis on bassein. Lähim toidupood asub kõrvalmajas, ümbruskonnas leidub ka arvukalt söögikohti. Tenerife lõunaosa parimad rannad vaid 10-15minutilise jalutuskäigu raadiuses. Maja kõrval on bussi- ja taksopeatus. Maksimaalne inimeste arv: 8.  NB! Lemmikloomade majutamine ei ole lubatud.
Korteri hinna ning broneerimisakna leiad pärast fotogaleriid. Piltide suurendamiseks kliki piltidel.

HIND: al. 135€ / 1 öö. Lõpphind sõltub majutusperioodi pikkusest ja inimeste arvust. Lõpphinna suurusjärgu saate, kui korrutate 1 öö hinna soovitud majutusööde arvuga. NB! Sama valem kehtib ka kuu aja pikkuste ja pikemate majutusperioodide puhul.

HINNALE LISANDUB: koristustasu 60€, samuti tuleb tasuda tagatisraha 200€. Tagatisraha kuulub majutusest lahkudes täies ulatuses tagastamisele, kui korter ega selles olev inventar ei ole saanud kahjustada.

SEDA MAJUTUST PAKUB: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Küsi korteri saadavust, lõplikku hinda ning broneeringut siit, otse majutuse pakkujalt.

Sinu majutuspäring:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA