JAGA INFOT SÕPRADEGA

PARIMAD OSTUPAIGAD SAAREL EHK SHOPPA END HINGETUKS!

Parim paik shoppamiseks nii kaubavaliku kui hindade poolest Tenerifel on saare pealinn Santa Cruz. Ent mõistagi pakuvad väärt shopinguelamusi ka Tenerife lõunaranniku kuumimad puhkusepiirkonnad Playa de las Americas ja Costa Adeje.

Ostlemishullude jaoks magusaim aeg saarel on jaanuar ja veebruar, kuna siis möllavad kõikjal mastaapsed ja üleüldised allahindlused („REBAJAS!“). Ning need allahindlused ei piirdu mitte sokipaaride, rannaplätude või pabertaskurätikutega, vaid on üleüldised selle sõna otseses mõttes. Kohati -70% ja rohkemgi soodustust pakutakse nii parfüümidele naiste-, meeste-, laste- ja talverõivastele kui ka sporditarvetele. Ühesõnaga – kõigele.
Mis, kus ja kuidas täpsemalt? Järgnevalt räägime esmalt Tenerife pealinnast Santa Cruzist ning seejärel saare lõunaranniku ostlemisvõimalustest. 

PEALINN SANTA CRUZ DE TENERIFE
Saare pealinna Santa Cruzi suurimad kaubamajad-ostukeskused paiknevad linna erinevates piirkondades, väikebutiikide austajaskonnale pakuvad avastamisrõõmu süda- ja vanalinna ostutänavad.
Vihjeid ostlemiseks Santa Cruzis:

1. KAUBAMAJA El Corte Inglés
Kaubamaja El Corte Inglés paikneb Santa Cruzi südalinnas, otse bussijaama kõrval. Siin pakutakse korruste kaupa kaupu maailma tuntumatelt tootjatelt. Aadress: Avenida Tres de Mayo, 7. 

2. KAUBANDUSKESKUS MERIDIANO
Hiiglaslik ostukeskus, Meridiano, paikneb samuti Santa Cruzi südalinnas. Valik ulatub siin enamvähem kõigest kõigeni ja hinnaskaala seinast seinani. Olemas on siin ka mitmed erinevad söögikohad ning kino. Aadress:  Avenida Manuel Hermoso Rojas, 16. 

3. KAUBANDUSKESKUS NIVARIA
Avastamisrõõmu pakub Santa Cruzi südalinnas ka eelmisest kahest tagasihoidlikum, ent siiski läbiastumist vääriv Nivaria kaubanduskeskus, mis pesitseb El Corte Inglési kaubamajast järgmises hoones.  Aadress:  Avenida Tres de Mayo, 9.  

4. CALLE CASTILLO OSTUTÄNAV SANTA CRUZI VANALINNAS
Butiigisõpradele pakub suurimat shopingunaudingut ligikaudu kilomeetri pikkune ja joonlauana sirge Calle Castillo nimeline tänav Santa Cruzi süda/vanalinnas. Shopinguretkel olles tasub aga kindlasti kiigata ka Calle Castillo naabertänavatele. Sest nii mõndagi põnevat võib leida sealtki!

5. SPORDIKAUBAMAJA DECATHLON
Santa Cruzi naaberlinnas San Cristóbal de La Lagunas (mis tegelikkuses on Santa Cruziga juba koku kasvanud) paiknev Decathloni spordi- ja aktiivse vaba aja kaubamaja pakub soodsaid hindu ja head valikut. Esindatud on kaubagrupid matkamisest, jooksmisest, jalgpallist ja korvpallist võitluskunstide, ratsutamise ja kalapüügini välja. Aadress: Camino la Hornera, 1B. San Cristóbal de La Laguna.  

6. ALCAMPO KAUBANDUSKESKUS
Decathloni vastas, otse üle kiirtee asuv Alcampo hüpermarket sisaldab endas ilmselt saare suurimat toidukauplust (kus ühtlasi on saadaval ka kodutehnika, autotarvikud, rõivad jne jne jne) ning lisaks sellele mitmesaja meetri jagu erinevaid butiike. Aadress: Calle Alcampo, San Cristóbal de La Laguna.  

OSTLEMINE LÕUNARANNIKUL: PLAYA DE LAS AMERICAS, COSTA ADEJE
Viis vihjet ohjeldamatuks shoppamiseks Tenerife lõunaranniku kuumimates puhkusepiirkondades:

1. KAUBANDUSKESKUS SIAM MALL
Playa de las Americase/Costa Adeje säravaim kaubanduskeskus asub Siam Pargi veepargi kõrval. Siam Mall sisaldab arvukalt erinevate brändide esinduskauplusi, aga ka laias valikus söögikohti.  Aadress: Avenida Siam, 3. Costa Adeje.  

2. PLAZA DEL DUQUE OSTUKESKUS
Sarnaselt El Corte Inglési kaubamajaga pealinnas Santa Cruzis, on ka Plaza del Duque ostukeskusse eelkõige teretulnud jõukamat laadi kliendid. Mis muidugi ei tähenda, et siit ei võiks allahindluste ajal endale meelepärast leida ka hinnatundlikum osa ostjaskonnast. Aadress: Calle Londres, s/n, Costa Adeje.  

3. OSTUKESKUS PARQUE SANTIAGO VI
Selles ostukeskuses on esindatud mitmed tuntud rõivakauplused, lisaks väärib Parque Santiago VI külastamist saare soodsaimate hindadega toidupoe Mercadona ning mõnede ostukeskuses asuvate söögikohtade ja kohvikute poolest. Asukoht: Avenida de Chayofita Los Cristianose/Las Americase piirimail.  

4. OUTLETIKESKUS GALEON
Kõigile neile, kes jaanuari-veebruarikuiseid Tenerife superallahindlusi eedata ei malda, peaks olema huvitav paik outletikeskus Galeon Adejes. Siin on esindatud eestlasele nii rohkem kui ka vähem tuntud kaubamärkide outlet-kauplused, kaubahaaramise vahele pakuvad kehakinnitust mitmed toidukohad.  Aadress: Avenida de los Vientos, 10, Adeje.  

5. „KULDSE MIILI“ OSTUTÄNAV
Playa de las Americase südames, paralleelselt rannapromenaadiga kulgev Avenida las Américas ehk „Kuldne miil“ on ilmselt lõunaranniku puhkusepiirkonna tuntuim ostu- ja restoranitänav. Siit leiab mitmete tuntud kaubamärkide esinduskauplusi ja mitmekesiseid toidukohti. Ning isegi kui te ei soovi ei shopata ega süüa, väärib õhtutulede säras „Kuldne miil“ vaat et kohustuslikku jalutuskäiku. Kasvõi silmailu poolest. 


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA