JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA KOLMETOALINE KORTER

Väga kvaliteetne kolmetoaline korter uues, 2018. aastal valminud majas Tenerife lõunaosa Costa Adeje piirkonda kuuluvas Playa Paraiso kuurordis. Korter müüakse koos sisustuse ja privaatse parkimiskohaga. Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, 2 vannituba ning rõdu vaatega basseinile. Korter asub Playa Paraiso rannakuurordis, aadressil Calle Aljibe, 9 (kompleks „Ocean Garden“). Kompleksis on soojendusega bassein, väga ilusasti hooldatud õueala ning majaalune parkla. Maja kõrval bussipeatus. Lähiümbruses leidub poode ja söögikohti, lähim suurem ostukeskus (CC Rosa) asub majast 400 meetri kaugusel ning rand (Playa Las Galgas) 500 meetri kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Administratiivselt Costa Adeje rannapiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid ja populaarsust koguvaid kuurorte Tenerife lõuna- ja edelarannikul. Seda kinnitab fakt, et viimastel aastatel on siia rajatud uusi mainekaid 5* hotelle, nagu näiteks H10 Atlantic Sunset ja Hard Rock Hotel. Lisaks väiksematele kauplustele on avatud ka kaasaegne ostukeskus ning toimib hästikorraldatud bussiliiklus saare teiste piirkondadega.

KORTERI PIND: 78m²+rõdu 40 m² . KORTERI HIND: 430 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

JAGA INFOT SÕPRADEGA