MIS ON PUHKATENERIFEL.EE?

2017. aastal loodud Puhkatenerifel.ee on üks populaarsemaid eestikeelseid Tenerife-teemalisi veebilehti. Pakume kasulikku infot reisisõpradele ning reklaamivõimalusi ettevõtjatele. 

Kõikide Puhkatenerifel.ee lehel eksponeeritavate teenuste tutvustuste juurest saab broneerimissoovi saata otse teenuse pakkujale - seega on meie veebikeskkond ühtlasi väärt infokanal reisisellile kui ka turunduskanal ettevõtjale. 

NB! Puhkatenerifel.ee ei korralda, ei müü ja ei vii läbi ekskursioone ning muid huvitegevusi, ei müü lennupileteid ega organiseeri puhkusemajutust jms. Sellest tulenevalt tuleb võimalike pretensioonide korral pöörduda samuti otse nimetatud teenuste pakkujate poole.

REKLAAM  MEIE LEHEL

Pakume erinevaid reklaamivõimalusi meie lehel ning sotsiaalmeediakanalites. Reklaamisoovi korral võta meiega ühendust lehe allosas oleva kirjasaatmisakna kaudu. Samuti saame olla abiks teie ettevõtet tutvustava(te) teksti(de) kirjutamisel sõltumata teemadest. Puhkatenerifel.ee tekstide (mida on tsiteeritud nii telesaadetes kui ajalehtedes) taga on 20 aastat töökogemust erinevates Eesti meediaväljannetes ning erinevatele tippettevõtetele sisuturundustekstide kirjutamisel.

Puhkatenerifel.ee veebikeskkonda haldab Stoori OÜ (reg. kood 12152689). Töötame ainult online.

 Meile kirjutada saad pärast reklaami.


Reklaamisoovi korral võta meiega ühendust:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.