JAGA INFOT SÕPRADEGA

MIS ON PUHKATENERIFEL.EE?

Puhkatenerifel.ee on üks populaarsemaid eestikeelseid Tenerife-teemalisi veebilehti. Sest olles elanud aastaid Tenerifel kohapeal me teame, mida Eestist pärit puhkaja hindab ning vajab. 

Pakume kasulikku infot reisisõpradele ning reklaamivõimalusi ettevõtjatele. Kõikide Puhkatenerifel.ee lehel leiduvate teenuste tutvustuste juurest saate oma broneerimissoovi saata otse teenuse pakkujale - seega on meie veebikeskkond ühtlasi nii väärt infokanal reisisellile kui ka turunduskanal ettevõtjale, kes pakuvad reisimisega seotud teenuseid. 

NB! Puhkatenerifel.ee ei korralda, ei müü ja ei vii läbi ekskursioone ning muid huvitegevusi, ei müü lennupileteid ega organiseeri puhkusemajutust jms. Sellest tulenevalt tuleb võimalike pretensioonide korral pöörduda samuti otse nimetatud teenuste pakkujate poole. Teenuste pakkujate nimed leiate teenuste kirjelduste juures olevate broneerimisakende juurest.

REKLAAM  MEIE LEHEL

Pakume erinevaid reklaamivõimalusi meie lehel ning sotsiaalmeediakanalites. Reklaamisoovi korral võta meiega ühendust  info.puhkatenerifel@gmail.com või lehe allosas oleva kirjasaatmisakna kaudu. 

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.