JAGA INFOT SÕPRADEGA

SIAM PARK: MAAILMA PARIM VEEPARK

Rõõmu kogu perele! Siit saad soetada piletid Tenerife suurimasse, kuulsamasse ja populaarsemasse veeparki. Hinnad ning piletite tellimisakna leiad pärast Siam Pargi tutvustust.

Mitmel korral maailma parimaks veepargiks nimetatud Siam Pargi pöörased vesiliurajad ja -torud (milledest mõnigi on auga välja teeninud tiitli "maailma kiireim", "maailma kõrgeim" jms) ning hiiglaslik kunstlainebassein pakuvad unustamatuid hetki ka kõige teravamate elamuste otsijale, nii suurtele kui väikestele. Tenerife lõunarannikul, Costa Adeje puhkusepiirkonnas (aadressil Avenida Siam, s/n, Adeje) asuv Siam Park on avatud iga päev kl 10:00 – 18:00. Kaugematest piirkondadest (saare põhjarannik, Los Gigantes/läänerannik, Golf del Sur) Siam Parki minekuks saad soovi korral lisatasu eest tellida bussitranspordi.

NB! Kuna Siam Park ning Tenerife suurim loomapark Loro Park kuuluvad samadele omanikele, saad siit mugavalt tellida ka Siam Pargi ja Loro Pargi ühispileteid (TWIN TICKET). Ühispilet on mugav, aga ka soodsam kui kahe pargi piletid eraldi ostes.

PILETITE JA TRANSPORDI HINNAD:

SIAM PARGI TAVAPILET. Lapsed kuni 2a: tasuta. Lapsed 3-11a: 26€. Alates 12a ning täiskasvanud: 38€.

SIAM PARK PREMIUM PILET. Sisaldab sissepääsu parki, rannarätiku ja hoiukapi kasutamist ja einet Rootsi lauas (kuni 15€ väärtuses täiskasvanu ja 9€ väärtuses 3-11a lapse kohta, hinnalimiidi ületamise korral tuleb tekkinud hinnavahe kinni maksta). Lapsed 3-11a: 39€Alates 12a ning täiskasvanud: 55.

SIAM PARK "ALL INCLUSIVE" PILET.  Sisaldab sissepääsu parki, rannarätiku ja hoiukapi kasutamist, tasuta sööke ja jooke ning eelisjärjekorras ligipääsu atraktsioonidele (v.a. Tower of Power). Hind: 122€ / inimene. 

TWIN TICKET (Siam Park + Loro Park tavapiletid). Lapsed kuni 5a: tasuta. Lapsed 6-11a: 45.50€. Alates 11a ning täiskasvanud: 66€.

NB! Seoses koroonareeglitega on pargi külastajate arv limiteeritud, mistõttu tuleks pilet kindlaks kuupäevaks vähemalt paar päeva ette ära osta.

TRANSPORT PÕHJARANNIKULT Siam Parki. IGA PÄEV. Lapsed kuni 3a: tasuta. Lapsed 3-11a: 8. Alates 12a ning täiskasvanud: 13.50€. Transport põhjarannikult Siam Parki on edasi-tagasi bussiteenus algusega Puerto de la Cruzist, Santa Ursulast, Santa Cruzist ja Las Caletillasest. Kui soovid kasutada bussitransporti, saad täpsema info peatuste ja kellaaegade kohta Siam Pargi pileti müüjalt.

TRANSPORT LOS GIGANTESEST/LÄÄNERANNIKULT Siam Parki. N ja P. Lapsed kuni 3a: tasuta. Lapsed 3-11a: 7. Alates 12a ning täiskasvanud: 10Edasi-tagasi bussiteenus algusega Los Gigantesest, Playa Arenalt, Callao Salvajest ja Playa Paraisost. Täpsema info peatuste ja kellaaegade kohta saad Siam Pargi pileti müüjalt.

TRANSPORT GOLF DEL SUR`ist Siam Parki. T ja P. Lapsed kuni 3a: tasuta. Lapsed 3-11a: 7. Alates 12a ning täiskasvanud: 10Edasi-tagasi bussiteenus algusega Golf del Sur`i kuurordist Tenerife lõunarannikul. Täpsema info peatuste ja kellaaegade kohta saad Siam Pargi pileti müüjalt.

TRANSPORT LORO PARKI (juhul kui oled ostnud Siam Park + Loro Park Twin Ticketi). Tenerife lõunarannikult (Costa Adeje, Playa de las Americas, Los Cristianos, Costa del Silencio, Golf del Sur, El Medano): IGA PÄEV. Lapsed 0-5a: tasuta. Lapsed 6-11a: 8€. Alates 11a ja täiskasvanud: 13.50€. Tenerife läänerannikult (Playa Paraiso, Callao Salvaje, Playa Arena) ja Los Gigantesest: N ja P. Lapsed 0-5a: tasuta. Lapsed 6-11a: 8€. Alates 11a ja täiskasvanud: 13.50€. Edasi-tagasi bussiteenus. Täpsema info peatuste ja kellaaegade kohta saad Twin Ticketi müüjalt.

NB! Pargipileteid müüb Kanaarid.ee, Siam Pargi ja Loro Pargi pääsmete ametlik edasimüüja. Järgneva broneerimisvormi kaudu jõuavad teie piletisoovid otse Kanaarid.ee meeskonnale. Kui teie piletisoov on laekunud, saadetakse teile makselink ning pärast piletite eest tasumist saadetakse piletid teie e-postiaadessile.

Sinu piletisoov:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA