JAGA INFOT SÕPRADEGA
OTSID PUHKUSEMAJUTUST TENERIFEL? KÜSI MEILT!

Pakume majutuseks kvaliteetseid puhkusekortereid Tenerife lõunaosa populaarsemates puhkusepiirkondades. Korterites on olemas kõik eluks vajalik alates külmikust ning lõpetades voodipesu ja lauanõudega.

Playa de las Américas, Costa Adeje ja Costa del Silencio on eestlaste lemmikkuurordid Tenerifel. Just selles piirkonnas on aasta lõikes enim päikesepaistelisi päevi ja just siin sajab kõige harvem vihma. Samuti asuvad just saare lõunaosas Tenerife kuumimad rannad ning just siin leidub enim võimalusi aktiivseks vaba aja veetmiseks.
Tenerife aktiivseim ja meelelahutusrikkaim turismielu kihab Playa de las Américase ning Costa Adeje kandis, Costa del Silencio sobib eelkõige vaiksema ja rahulikuma keskkonna otsijale. Seda enam, et Costa del Silenciot ühendab Las Americase / Costa Adeje piirkonnaga hästitoimiv bussiliiklus või vaid 15-20 minutit autosõitu.  

KÜSI PAKKUMIST puhkusekorterile! Kui meil soovitud ajavahemikuks vabu kortereid pakkuda ei ole, saame siiski anda nõu, kuhu puhkusemajutuse leidmiseks pöörduda.
Pakkumist küsi siit (NB! Kirjutades märgi ära võimalikult täpsed saabumis- ja lahkumiskuupäevad ning inimeste arv):
Email again:


LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.  

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.