JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA KOLMETOALINE KORTER

Oma parkimiskohaga kolmetoaline korter Tenerife parima kliimaga Costa Adeje piirkonda kuuluvas Playa Paraiso kuurordis. Täpsema info ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, 1 vannituba ning rõdu vaatega ookeanile, naabersaarele La Gomerale ja Playa Paraiso linnale. Korter asub Playa Paraiso rannakuurordis maineka ja maailmakuulsa Hard Rock Hotelli naabruses, tänaval nimega Calle Aljibe (kompleks „Sol Paraiso“). Kompleksis on bassein (+ eraldi lastebassein). Korteri juurde kuulub parkimiskoht maja-aluses parklas.

Maja kõrval on bussipeatus. Lähiümbruses leidub poode ja söögikohti, lähim suurem ostukeskus (CC Rosa) asub majast ainult 500 meetri kaugusel ning rand (Playa Las Galgas) samuti vaid 500 meetri kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Costa Adeje rannikupiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid ja populaarsust koguvaid kuurorte Tenerife lõuna- ja edelarannikul. Viimastel aastatel on siia rajatud uusi mainekaid 5* hotelle, nagu näiteks H10 Atlantic Sunset ja Hard Rock Hotel. Lisaks väiksematele kauplustele on avatud ka kaasaegne ostukeskus ning toimib hästikorraldatud bussiliiklus saare teiste piirkondadega.

KORTERI PIND: 97m². KORTERI HIND: 225 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Otsi soodsaid lennupileteid SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA