JAGA INFOT SÕPRADEGA

OTSID KORTERIT TERVEKS TALVEKS VÕI PIKEMAKS? KÜSI LAHENDUST MEILT!

Otsid korterit Tenerifel pikaajaliseks elamiseks või lihtsalt talvitumiseks? Kirjuta meile ning me püüame leida sinu jaoks parima lahenduse.

Tenerifel alaliseks elamiseks või talvitumiseks (mmm... mis võiks olla mõnusam kui veeta pikk ja pime Eestimaa talv hoopis lõunamaa kuuma päikese all!?) pakume koos oma partneritega kortereid saare lõuna- ja lääneosa parimates turismipiirkondades, üldjuhul minimaalse rendiperioodiga 6 kuuks.

Meile kirjutades kirjelda otsitavat objekti võimalikult täpselt (eelistatud piirkond või piirkonnad, tubade arv jms), samuti märgi ära inimeste arv ja kindlasti ka maksimaalne sulle sobiv hinnatase. Talvitumissoovi korral täpsusta ka Tenerifele saabumise ja Tenerifelt lahkumise kuupäevad. Pikaajalise eluaseme otsingutel olles piisab, kui märgid ära soovitava rendiperioodi alguskuupäeva.

NB! Korteri rentimisel pikaks ajaks (min. 6 kuuks) tuleb arvestada ka teenustasuga 1 kuu rendisumma ulatuses ning deposiidiga minimaalselt 1 kuu rendisumma ulatuses.

„Akna“ meile kirjutamiseks leiad pärast järgnevaid korteritutvustusi. 


ILUS 120 m² KORTER COSTA ADEJE KUURORDIS


Väga heas seisukorras ilus kolmetoaline korter Tenerife lõunarannikul pikaajaliseks rendiks või talvitumiseks maksimaalselt 5 inimesele. Üldpind 120 m². Korter asub uues, vaikses ja rahulikus elamukompleksis Costa Adeje puhkusepiirkonnas. Kõige eluks vajalikuga sisustatud korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, 2 vannituba ja 2 terrassi. Aias on kaks basseini (üks neist lastebassein), basseinialal on olemas dušid ning lamamistoolid. Parkimine kogu piirkonnas tasuta. Lähim bussipeatus asub ca 50m kaugusel. Lühikese jalutuskäigu kaugusel paikneb Gran Sur`i kaubanduskeskus mitmete söögikohtade, rõivapoodide ja saare soodsaimate hindadega Mercadona toidukauplusega. Elamukompleks asub ca 20minutilise jalutuskäigu kaugusel Playa Fañabé ja Playa del Duque liivarandadest.

MINIMAALNE RENDIPERIOOD: 6 kuud.
KORTER ON VABA / SAADAVAL KOHE.
HIND: 1160€ / kuu sisaldab internetiühendust ning maja üldkuludega seotud makseid (bassein, aednik jms).
HINNALE LISANDUB: vesi ja elekter vastavalt tarbimisele. Korterit broneerides / rendilepingut sõlmides tuleb tasuda deposiit 1,5 kuu rendisumma ulatuses.

NB! Selle korteri puhul EI LISANDU nimetatud hinnale ja deposiidile eraldi lepingu / teenustasu.

Tõsise huvi korral kirjuta meile aadressile puhkatenerifel@gmail.com ja küsi lisainfot! 

Kirjasaatmisakna leiad ka selle lehekülje lõpust.

 

OOKEANIVAATEGA 160 m² KORTER COSTA ADEJE KUURORDIS


Avar, 160 m² (sh. ookeanivaatega privaatterrass 45 m²) korter Tenerife lõunaosa mainekas, Costa Adeje / El Duque puhkusepiirkonnas, vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ookeanist. Korteris on olemas kõik eluks vajalik. Elutoast eraldi paiknevas köögis külmik, nõudepesumasin, ahi, pliit. 2 magamistuba. 2 WC/vannituba. Elamukompleksis on soojendusega bassein, kus ka eraldi lasteosa. Korter on mõeldud elamiseks kuni 4 inimesele. Asukoht Costa Adeje kallima hinnaklassi hotellide piirkonnas. Lähiümbruses asuvad populaarsed Playa del Duque ja Playa Fanabe rannad, El Duque ostukeskused, söögikohad, kauplused. Parkimine tasuta.

MINIMAALNE RENDIPERIOOD: 6 kuud.
HIND: 1400€ / kuu sisaldab internetiühendust ning maja üldkuludega seotud makseid (bassein, aednik jms).
HINNALE LISANDUB: vesi ja elekter vastavalt tarbimisele ning lepingu / teenustasu 1 kuu rendisumma ulatuses. Korterit broneerides / rendilepingut sõlmides tuleb tasuda deposiit 1 kuu rendisumma ulatuses.

SEE KORTER BRONEERITI 15. APRILLINI. TAAS VABA / SAADAVAL ALATES 16. APRILLIST.

Tõsise huvi korral kirjuta meile ja küsi lisainfot!

MEILE KIRJUTADA SAAD SIIT:


Email again:


LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.         

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

TAHAD TENERIFEL KINNISVARA OSTA?

Loe selle kohta SIIT.