JAGA INFOT SÕPRADEGA

OTSID KORTERIT ALALISEKS ELAMISEKS VÕI PIKEMAKS TALVITUMISEKS? KÜSI LAHENDUST MEILT!

Otsid korterit Tenerifel alaliseks elamiseks või lihtsalt mõnusaktalvitumiseks? Kirjuta meile ning me püüame leida sinu jaoks parima lahenduse.

Tenerifel alaliseks elamiseks või talvitumiseks pakume koos oma partneritega kortereid saare lõuna- ja lääneosa parimates turismipiirkondades, üldjuhul minimaalse rendiperioodiga 6 kuuks (aga mõnikord esineb ka erandeid)Meile kirjutades kirjelda otsitavat objekti võimalikult täpselt (eelistatud piirkond või piirkonnad, tubade arv jms), samuti märgi ära inimeste arv ja kindlasti ka maksimaalne sulle sobiv hinnatase. Talvitumissoovi korral täpsusta Tenerifele saabumise ja Tenerifelt lahkumise kuupäevad. Alalist eluaset otsides piisab, kui märgid ära soovitava rendiperioodi alguskuupäeva. NB! Korteri rentimisel pikaks ajaks tuleb üldjuhul (aga mitte alati) arvestada ka maaklertasuga kuni 1 kuu rendisumma ulatuses ning deposiidiga minimaalselt 1 kuu rendisumma ulatuses. „Akna“ meile kirjutamiseks leiad pärast järgnevaid korteritutvustusi. Kirjuta meile ka siis kui ükski allpooltoodud korteritest sulle ei sobi. Sel juhul alustame just sinule sobiva korteri otsimist. 


OOKEANIVAATEGA AVAR (87 m² ) KORTER. COSTA ADEJE / CALLAO SALVAJE

Ookeanivaatega, hubane läbi kahe korruse korter ootab sind Costa Adeje / Callao Salvaje puhkusepiirkonnas vaiksel ja rahulikul kõrvaltänaval. 500 meetri kaugusel rannast paiknevas elukompleksis on olemas bassein. 87 m²  korteri esimesel korrusel on köök, elutuba, wc ja terrass. Teisel korrusel on kaks magamistuba ja vannituba ning kolmandal korrusel 10 m² rõdu. Olemas on kõik eluks vajalik mööblist lauanõudeni. Lähedal asuvad ka poed ning bussipeatus. Tänav: Calle la Laja. Maksimaalne elanike arv: 4. Lemmikloomad ei ole lubatud.

KORTER ON VABA/saadaval kohe.

MINIMAALNE RENDIPERIOOD: 3 KUUD

HIND: 690€ / kuu + vesi ja elekter vastavalt tarbimisele ning internet.

KORTERI ÜÜRIMISEGA KAASNEB ühekordne maaklertasu 345€. Tasuda tuleb ka deposiit 690€ (deposiit kuulub täismahus tagastamisele kui korter ega selles olev vara ei ole rendiperioodi vältel saanud kahjustada). Tõsise huvi korral kirjuta meile aadressile puhkatenerifel@gmail.com ja küsi lisainfot! Kirjasaatmisakna leiad ka selle lehekülje lõpust.


ILUS 120 m² KOLMETOALINE RIDAELAMUKORTER. COSTA ADEJE
NB! Selle korteri puhul EI LISANDU hinnale ja deposiidile eraldi lepingu / teenustasu.

Väga heas seisukorras ilus kolmetoaline korter Tenerife lõunarannikul pikaajaliseks rendiks või talvitumiseks maksimaalselt 5 inimesele. Üldpind 120 m². Korter asub uues, vaikses ja rahulikus elamukompleksis Costa Adeje puhkusepiirkonnas. Kõige eluks vajalikuga sisustatud korteris on köök-elutuba, 2 magamistuba, 2 vannituba ja 2 terrassi. Aias on kaks basseini (üks neist lastebassein), basseinialal on olemas dušid ning lamamistoolid. Parkimine kogu piirkonnas tasuta. Lähim bussipeatus asub ca 50m kaugusel. Lühikese jalutuskäigu kaugusel paikneb Gran Sur`i kaubanduskeskus mitmete söögikohtade, rõivapoodide ja saare soodsaimate hindadega Mercadona toidukauplusega. Elamukompleks asub ca 20minutilise jalutuskäigu kaugusel Playa Fañabé ja Playa del Duque liivarandadest.

KORTER ON BRONEERITUD KUNI JAANUARINI 2021. TAAS VABA / SAADAVAL ALATES VEEBRUARIST 2021. 
HIND: 1050€ / kuu + kommunaalmaksed ja internet.
Korterit broneerides / rendilepingut sõlmides tuleb tasuda deposiit 1 kuu rendisumma ulatuses (deposiit kuulub täismahus tagastamisele kui korter ega selles olev vara ei ole rendiperioodi vältel saanud kahjustada). Tõsise huvi korral kirjuta meile aadressile puhkatenerifel@gmail.com ja küsi lisainfot! Kirjasaatmisakna leiad ka selle lehekülje lõpust.

OTSID KORTERIT? MEILE KIRJUTADA SAAD SIIT:

Email again:


LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.         

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA LÜHIAJALIST PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.