JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA KAHETOALINE KORTER

Hubane, väga heas seisukorras kahetoaline ookeanivaatega korter Tenerife lõunaosa populaarses Costa Adeje piirkonnas Playa Paraiso kuurordis. Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid.  Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Korteris on köök-elutuba, magamistuba, vannituba ja WC ning rõdu vaatega ookeanile. Korter paikneb Costa Adeje piirkonda kuuluvas Playa Paraiso rannakuurordis, aadressil Avenida Adeje 300, 10 (kompleks „Club Paraiso“). Majakompleksis on 2 basseini, tenniseväljak ja ühisparkla. Lisatasu eest on võimalik juurde osta ka päris oma, privaatne parkimiskoht. Lähiümbruses leidub toidupoode, bussipeatus ja mitmeid söögikohti. Rand (Playa Las Galgas) asub vaid viieminutilise jalutuskäigu kaugusel.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Administratiivselt Costa Adeje rannapiirkonda kuuluv Playa Paraiso on täna üks kiiremini arenevaid ja populaarsust koguvaid kuurorte Tenerife lõuna- ja edelarannikul. Seda kinnitab fakt, et viimastel aastatel on siia rajatud uusi mainekaid 5* hotelle, nagu näiteks H10 Atlantic Sunset ja Hard Rock Hotel. Lisaks väiksematele kauplustele on avatud ka kaasaegne ostukeskus ning toimib hästikorraldatud bussiliiklus saare teiste piirkondadega.

KORTERI PIND:  55m² (sellest rõdu 6m²). KORTERI HIND: 135 000€.  

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel.  Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT.

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA