JAGA LUGU SÕPRADEGA

HIIGLASTE LINNAKE LOS GIGANTES

Los Gigantese kuurortlinnake Tenerife lääne/looderannikul on enim tuntud samanimeliste, ookeanist püstloodis taeva poole kõrguvate kaljuhiiglaste poolest.

Tenerife võimsamate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Los Gigantese (tõlkes: gigandid, hiiglased) kaljud kõrguvad kuni 600 meetrini merepinnast (võrdluseks: Tallinna teletorni kõrgus on 314m). Kaljuhiiglaste naabruses paiknev Los Gigantese linnake koos Puerto de Santiago ja Playa de la Arenaga aga moodustab Tenerife lääne/loodenurga populaarseima puhkusepiirkonna.

Rahulik paik puhkamiseks

See kant sobib eelkõige vaiksema puhkuse otsijale. Söögi-joogikohad, supelrannad ja kõik muu eluks ning puhkuseks vajalik on Los Giganteses mõistagi olemas, ent suurte ööklubide kärtsu-mürtsu ja tingel-tangelit siit ei kosta. Linnakeses jalutajale avanevad suurepärased vaated kaljudele, maalilistele lahesoppidele ja armsate majakestega ääristatud tänavatele. Kui liikuda ookeani äärest Los Gigantese sisemaa poolsesse külge, tervitavad uudishimulikke banaaniistandused. Üks siinse kohaliku elu keskusi on Los Gigantese sadam, kus pakutakse mitmeid lõõgastumisvõimalusi ookeanil – vaalavaatlustest kalapüügiretkedeni.

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.