JAGA INFOT SÕPRADEGA

HIIGLASTE LINNAKE LOS GIGANTES

Los Gigantese kuurortlinnake Tenerife lääne/looderannikul on enim tuntud samanimeliste, ookeanist püstloodis taeva poole kõrguvate kaljuhiiglaste poolest. Loe edasi pärast pildigaleriid! Vaata pilte:

Tenerife võimsamate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Los Gigantese (tõlkes: gigandid, hiiglased) kaljud kõrguvad mitmesaja meetri kõrgusele merepinnast (võrdluseks: Tallinna teletorni kõrgus on 314m). Kaljuhiiglaste naabruses paiknev Los Gigantese linnake koos Puerto de Santiago ja Playa de la Arenaga aga moodustab Tenerife lääne/loodenurga populaarseima puhkusepiirkonna.

Rahulik paik puhkamiseks

See kant sobib eelkõige vaiksemat laadi puhkuse (või elukeskkonna) otsijale. Söögi-joogikohad, supelrannad ja kõik muu eluks ning puhkuseks vajalik on Los Giganteses mõistagi olemas, ent suurte ööklubide kärtsu-mürtsu ja tingel-tangelit siit ei leia.  Üks kohaliku (turismi)elu keskusi on Los Gigantese jahisadam, linnakeses jalutajale avanevad suurepärased vaated kaljudele, maalilistele lahesoppidele ja armsate majakestega ääristatud tänavatele. Kui aga liikuda ookeani äärest Los Gigantese sisemaa poolsesse külge, tervitavad uudishimulikke pesuehtsad banaaniistandused. 


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA