JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÜÜK: OOKEANIVAATEGA AVAR STUUDIOKORTER

Ookeanivaatega mugav ja hubane ühetoaline korter Tenerife lõunaosa ühes populaarsemas kuurordis Los Cristianoses. Korter müüakse koos sisustusega. Korteri kirjelduse, hinna ning võimaluse otse korteri müüjaga ühendust võtta leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:

KORTERI KIRJELDUS. Ühetoalises avaras stuudiokorteris on kööginurk, ookeanivaatega terrass ning eraldi wc/vannituba. Korter paikneb Los Cristianose vaikses ja rahulikus osas, aadressil Calle Rodeo, 9 (hotellikompleks „Beverly Hills Suites“). Väga kvaliteetses kompleksis on 2 basseini, keeglirada, saun ja tenniseväljak ning restoran. Lähiümbruses on ka toidupood ja arvukalt mõnusaid söögikohti, ookeani äärde/randa on siit vaid 10-15minutiline jalutuskäik. Kompleks asub tasuta parkimise piirkonnas.

PIIRKONNA KIRJELDUS. Los Cristianos on Tenerife üks populaarsemaid rannakuurorte ja ühtlasi ka saare lõunaosa üks kvaliteetsemaid elukeskkondi. Siin on olemas kõik eluks vajalik alates ilusatest randadest ning lõpetades avalike teenuste, kaupluste, sportimisvõimaluste, koolide ja bussijaamaga. Los Cristianose reisisadamast saab mugavate kiirlaevadega sõita naabersaartele La Gomerale, El Hierrole ja La Palmale. 16. sajandisse ulatuva ajalooga Los Cristianos on välja kasvanud kunagisest kalurikülast, mistõttu on siin turismisagina kõrval säilinud ka meeldiv annus kohalikku elulaadi.  

KORTERI PIND: 60(terrass 18m²). KORTERI HIND: 109 000€.

KORTERI MÜÜJA: CanServicio, eesti meeskonnaga kinnisvaraettevõte Tenerifel. Kui sul tekkis selle korteri vastu tõsisem huvi, küsi lisainfot (või teisi kinnisvarapakkumisi) siit, otse CanServicio meeskonnalt!

Soovin selle korteri kohta lisainfot:

Email again:


LIITU meie kinnisvaralehega Facebookis! Lehele pääsed SIIT. 

Planeerid puhkust Tenerifel? Puhka Tenerifel! infolehe Facebookis leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA