JAGA INFOT SÕPRADEGA

UUS! KOLME LINNA TUUR EESTI GIIDIGA. SAADAVAL KA PRIVAATEKSKURSIOONINA!

La Laguna, Candelaria, Santa Cruz... Veeda põnev päev ainulaadsel, ametlikult litsentseeritud eesti giidiga ekskursioonil „Kolme linna tuur”! Siit saad broneerida nii tavaekskursiooni kui ka ainult sinu seltskonnale või perele mõeldud privaattuuri.

Kolme linna tuur viib sind Tenerife tänasesse pealinna Santa Cruzi, vanasse pealinna La Lagunasse ning kaunisse, Kanaari saarte kaitsepühaku „Musta Madonna” ning saare kunagiste pärismaalaste guantšide kuningate kujude poolest kuulsasse Candelariasse. Loe lähemalt ja broneeri kolme põnevat Tenerife linna tutvustav kvaliteetekskursioon pärast pildigaleriid!

Santa Cruz, La Laguna, Candelaria... Kõik need kolm linna on tuntud oma põneva, sajanditepikkuse ajaloo ning kultuuri- ja arhitektuuripärandi, aga ka kaasaegsete vaatamisväärsuste poolest (tutvu linnadega lähemalt, klikkides nende nimedel: La Laguna, Santa Cruz, Candelaria).

Kolme linna tuur toimub neljapäeviti (privaatekskursiooni toimumise päev kokkuleppel) ning seda juhivad Tenerifel litsentseeritud giidid Evelyn Karlsson ja Maarika Kukin. Miks on pärisgiide isehakanud libagiididest eristav litsents nii oluline? Sest tegemist on giidi kompetentsust ametlikult kinnitava dokumendiga ning garantiiga, et giid ikka teab, mida ta teie raha eest teile räägib.

Kohtade arv on piiratud. Soovitame ekskursioon aegsasti broneerida!

VALIDA SAAD A: neljapäeviti toimuva „tavaekskursiooni” või B: ainult sinu seltskonnale / perele korraldatud privaatekskursiooni (toimumise päev kokkuleppel).

AMETLIKULT LITSENTSEERITUD GIIDIGA EKSKURSIOON kestab ca 8 tundi. Inimeste pealevõtmine toimub Tenerife lõuna- ja lääneranniku kuurortidest ning algab (sõltuvalt piirkonnast) ca kell 8 - 8:30.

HINNAD:

A. TAVAEKSKURSIOON. Täiskasvanu 65€, laps (2-11a): 35€.

B. PRIVAATEKSKURSIOON. Kuni 4 inimest: 320€. Kuni 6 inimest: 400€. Kuni 8 inimest: 520€. Rohkem kui 8 inimest: teile koostatakse eripakkumine.

NB! Ekskursiooni hinnas ei sisaldu lõunasöök, ent eine võtmiseks on ette nähtud paraja pikkusega paus. Nii saate valida endale just nimelt teile enim meeldiva menüü, võttes kaasa oma piknikukorvi või lõunatades giidi poolt soovitatud söögikohas.

EKSKURSIOONI KORRALDAJA: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE: ekskursiooni broneerimiseks kirjutad siit otse ekskursiooni korraldajale. Meie omalt poolt soovime sulle meeldivaid elamusi!

Sinu broneerimiskiri:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA