JAGA INFOT SÕPRADEGA

SOODNE JA SISUKAS AMETLIKU GIIDIGA SAARETUUR EESTI KEELES!

Osale vaid 49 euro eest (lapsed: 25€) unikaalse marsruudi ja ametlikult litsentseeritud, pikki aastaid Tenerifel elanud eestlannast giidiga saaretuuril nimega „Mida teised ei räägi: Tenerife“!

Selle saaretuuri giid Maarika on ainus eestlane Tenerifel, kes on suutnud sooritada kohaliku giidilitsentsi omandamiseks vajaliku hispaaniakeelse eksami. See on klass omaette! Tenerife ametlik giidilitsents on mõistagi ka tuuri teisel giidil - Evelynil. Loe lähemalt ja broneeri Tenerife kuulsamaid vaatamisväärsusi tutvustav kvaliteetekskursioon pärast pildigaleriid...

Üle ainulaadsete vulkaaniliste maastike ning läbi haruldaste, vaid Kanaari saartel kasvavate kanaari männi metsade kulgev ekskursioon viib sind vaatama nii looduse imetegusid kui ka pikkade sajandite taha ulatuva ajalooga Tenerife linnu ja külasid. Üle saavad vaadatud kuristike rüppe peidetud tilluke, ent kuulus Masca piraadiküla, loodusjõudude poolt kahel korral hävitatud „neetud linn“ Garachico, 16. ja 17. sajandi Tenerife suurimate rikkurite lemmik-elupaik La Orotava ja mitmed teised põnevad paigad. Degusteerida saab tõelist Tenerife veini ning muidugi mõista näete ära ka maailmas suuruselt kolmanda tulemäe – El Teide tegevvulkaani. Aga mis peamine: selle 9-10 tundi kestva ekskursiooni käigus kuulete te lugusid, mida teised ei räägi...

Kohtade arv on piiratud, mistõttu soovitame ekskursioon aegsasti broneerida.

AMETLIKULT LITSENTSEERITUD GIIDIGA EKSKURSIOON TOIMUB TEISIPÄEVITI ja kestab ca 9-10 tundi. Inimeste bussi peale võtmine toimub Tenerife lõuna- ja lääneranniku kuurortidest ning algab (sõltuvalt piirkonnast) ca kell 8 - 8:30.

HIND TÄISKASVANULE: 49€, HIND LAPSELE (2-11a): 25€.

NB! Ekskursiooni hinnas ei sisaldu lõunasöök, ent eine võtmiseks on ette nähtud paraja pikkusega paus. Nii saate valida endale just nimelt teile enim meeldiva menüü, võttes kaasa oma piknikukorvi või lõunatades giidi poolt soovitatud söögikohas. NB! Ekskursiooni käigus ei tõusta Teide vulkaani tippu, „vulkaanivaatlus“ toimub 2200 meetri kõrgusel merepinnast.

EKSKURSIOONI KORRALDAJA: Kanaarid.ee BRONEERIMINE: ekskursiooni broneerimiseks kirjutad siit otse ekskursiooni korraldajale. Meie omalt poolt soovime sulle meeldivaid elamusi!

Sinu broneerimiskiri ekskursiooni korraldajale:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA