JAGA INFOT SÕPRADEGA

SOODNE JA SISUKAS, AMETLIKU GIIDIGA SAARETUUR EESTI KEELES. NÜÜD SAADAVAL KA PRIVAATEKSKURSIOONINA!

Veeda põnev päev unikaalse marsruudi ja ametlikult litsentseeritud eesti giidiga saaretuuril „Mida teised ei räägi: Tenerife“! Siit lehelt saad broneerida nii tavaekskursiooni kui ka ainult sinu seltskonnale või perele mõeldud privaat-saaretuuri.

Suur saaretuur toimub teisipäeviti (privaatekskursiooni toimumise päev kokkuleppel) ning seda juhivad Tenerifel litsentseeritud giidi Evelyn Karlsson. Miks on pärisgiide isehakanud libagiididest eristav litsents nii oluline? Sest tegemist on giidi kompetentsust ametlikult kinnitava dokumendiga ning garantiiga, et giid ikka teab, mida ta teie raha eest teile räägib.

Loe lähemalt ja broneeri Tenerife kuulsamaid vaatamisväärsusi tutvustav kvaliteetekskursioon pärast pildigaleriid!

Üle ainulaadsete vulkaaniliste maastike ning läbi haruldaste, vaid Kanaari saartel kasvavate kanaari männi metsade kulgev ekskursioon „Mida teised ei räägi: Tenerife“ viib sind vaatama Tenerife looduse imetegusid, aga ka sajandite taha ulatuva ajalooga linnu ja külasid.

Näha saab maailmas kõrguselt kolmandat vulkaani El Teidet, kuristike rüppe peidetud tillukest, ent kuulsat Masca piraadiküla, loodusjõudude poolt kahel korral hävitatud „neetud linna“ Garachicot, 16. ja 17. sajandi Tenerife rikkurite lemmik-elupaika La Orotavat ja teisi põnevaid paiku, aga ka mekkida tõelist Tenerife veini. Ning mis peamine: selle saaretuuri käigus kuulete te lugusid, mida teised ei räägi...

Kohtade arv on piiratud. Soovitame ekskursioon aegsasti broneerida!

VALIDA SAAD A: teisipäeviti toimuva „tavaekskursiooni” või B: ainult sinu seltskonnale / perele korraldatud privaatekskursiooni (toimumise päev kokkuleppel).

AMETLIKULT LITSENTSEERITUD GIIDIGA EKSKURSIOON kestab ca 8 tundi. Inimeste pealevõtmine toimub Tenerife lõuna- ja lääneranniku kuurortidest ning algab (sõltuvalt piirkonnast) ca kell 8 - 8:30.

HINNAD:

A. TAVAEKSKURSIOON. Täiskasvanu 65€, laps (2-11a): 35€.

B. PRIVAATEKSKURSIOON. Kuni 4 inimest: 320€. Kuni 6 inimest: 400€. . Rohkem kui 6 inimest: teile koostatakse eripakkumine.

NB! Ekskursiooni hinnas ei sisaldu lõunasöök, ent eine võtmiseks on ette nähtud paraja pikkusega paus. Nii saate valida endale just nimelt teile enim meeldiva menüü, võttes kaasa oma piknikukorvi või lõunatades giidi poolt soovitatud söögikohas. NB! Ekskursiooni käigus ei tõusta Teide vulkaani tippu, „vulkaanivaatlus“ toimub 2200 meetri kõrgusel merepinnast.

EKSKURSIOONI KORRALDAJA: Kanaarid.ee

BRONEERIMINE: ekskursiooni broneerimiseks kirjutad siit otse ekskursiooni korraldajale. Meie omalt poolt soovime sulle meeldivaid elamusi!

Sinu broneerimiskiri:

Email again:


JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA