JAGA INFOT SÕPRADEGA
EESTIKEELNE EKSKURSIOON EHTSAS BANAANIISTANDUSES!
Kindlasti sa juba teadsid, et banaan ei ole tegelikult puuvili ja et banaanipuud ei ole tegelikult olemas. Aga kui sa tahad selle põneva vilja kohta rohkem teada, on ekskursioon ehtsas banaaniistanduses just see Tenerife-eksootika, mida vajad.
Ekskursiooni tutvustuse, hinnad ja broneerimisvõimaluse leiad pärast pildigaleriid. Vaata pilte:
Eestikeelse giidiga ekskursioon Tenerife lõunaosa banaaniistanduses teeb sind peensusteni tuttavaks Kanaari saarte tähtsaima põllumajandussaaduse - banaaniga. Lisaks põnevatele teadmistele banaanikasvatuse ajaloost ja tänapäevast saad ekskursiooni käigus maitsta nii kuulsat kanaari banaani (mida Eestis poest paraku osta ei saa) kui ka sellest valmistatud tooteid – banaaniveini, salati- ning mojokastmeid ja muud. Eksootilisi banaanitooteid saab banaaniistandusest mõistagi ka osta, mis lahendab igipõlise küsimuse: mida Tenerifelt sõpradele kingituseks kaasa viia?

EKSKURSIOONID TOIMUVAD KOLMAPÄEVITI ALGUSEGA 15:30.
HINNAD. Ekskursioon banaaniistanduses + banaanitoodete degusteerimine 15 € täiskasvanu / 10 € laps (4-11a).
Transport majutusest (Tenerife lõunaosast) istandusse 7€ / inimene (minimaalselt 2inimest).
Las Galletase-El Fraile piirkonnas asuvasse banaaniistandusse saab kohale tulla ka autoga ning Tenerife lõunaranniku peamistest puhkusepiirkondadest Playa de las Americasest, Costa Adejelt ja Los Cristianosest bussidega nr 467 ja 470, peatus Estrella (T).
EKSKURSIOONI KORRALDAJA: Kanaarid.ee
BRONEERIMINE. Ekskursiooni broneerimiseks kirjutad siit otse ekskursiooni korraldajale. Kirjutades pane kirja oma Tenerifel viibimise kuupäevad, majutuspaiga nimi ja ekskursioonil osalevate inimeste arv (laste puhul ka laste vanused). Meie omalt poolt soovime sulle meeldivaid elamusi banaaniistanduses!
Sinu broneerimiskiri ekskursiooni korraldajale:
Email again:
NB! Võimalik on tellida ka privaatekskursioon ainult endale ja oma sõpradele (grupi suurus vähemalt 10 inimest, toimumispäev kokkuleppel). 

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT  SÕPRADEGA