JAGA INFOT SÕPRADEGA

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Tenerifele saab kas lennuki või auto ja laevaga, omal käel soodsaid lennupileteid ning puhkusemajutust otsides või reisibüroode poolt pakutava pakettreisiga. Järgnevalt mõned nõuanded.

Omal käel lennupileteid ja puhkusemajutust kombineerides võid säästa märkimiseväärsel hulgal raha ja seda eriti mitmelapselise pere või suurema seltskonna puhul. Reisibüroode trumbiks on otselennud Tallinnast, auto- ja laevavarianti eelistades tuleb arvestada mahuka ajakuluga.

Soodsad lennupiletid: odavlennufirmad

Odavlennufirmad võimaldavad lennureisi Tenerifele ja tagasi kombineerida vahel lausa ulmeliselt soodsate hindadega. Soodsaid lennupileteid jahtides võib vaja minna kannatlikkust: kui odavaid pakkumisi ei ole täna, võivad need lennufirmade kodulehtedele ilmuda homme. Või vastupidi. Odavlennufirmasid on päris arvukalt, neist eestlastele tuntuimad on ilmselt Norwegian, EasyJet ning Ryanair.

Et odavlennufirmad Tallinn-Tenerife-Tallinn otselende ei paku, tulebki piletijahti pidades ja oma sooduslendu kombineerides arvestada ümberistumis(t)ega mõne(de)s Euroopa lennujaama(de)s. Norwegiani puhul on mugavaim viis Tenerifele hõljuda talvehooajal pakutavad Helsingi-Tenerife otselennud. Loomulikult võib omavahel kombineerida ka erinevate odavlennufirmade poolt pakutavat ning teekonna lõikes nö „hobust vahetada“.

Nii odavlennufirmade kui ka lennupiletite otsingumootorite puhul ütleb paljude Tenerifele lendajate kogemus, et soodsaimaid variante võib leida näiteks algusega Riiast või Helsingist (mis muidugi ei välista võimalikke häid variante ka lendudele algusega Tallinnast).

Soodsad lennupiletid: piletite otsimootorid

Lennupiletite otsingumootorid klapitavad kokku erinevate lennufirmade poolt pakutavaid lende ning muudavad teie otsingud seeläbi lihtsamaks. Esmalt soovitame kasutada eestlaste loodud otsingulehte Tutipluti.com , ent õnne tasub proovida ka lehtedel GoogleFligths,   HipmunkGTFO Jet Radar, Skyscanner, Kiwi, Azair, Momondo... Omal käel lennupileteid „kammides“ tasub sihtkohana eelistada Tenerife Lõuna (Tenerife Sur, Tenerife South) lennujaama, mis on saare lõunaosa kuurortpiirkonnale kordades lähemal kui Tenerife Põhja (Tenerife Norte, Tenerife North) lennujaam. Kui eelistate veeta puhkuse saare põhjaosas, on lugu loomulikult vastupidine.

Turismibüroode lennupiletid ja pakettreisid

Loomulikult võib odavlendudega mässamise asemel marssida sisse ka lähimasse Tenerife pakettreise pakkuvasse reisibüroosse. Üldjuhul müüvad Eesti suuremad reisibürood lennupileteid Tenerifele ja tagasi ka eraldi, ilma hotellipakkumisteta. Ent ka pakettreiside sooduspakkumistel tasub silm peal hoida. Eesti reisibüroode poolt pakutava eeliseks on otselennud Tallinnast Tenerifele ja tagasi.

Laevaga Tenerifele mandri-Hispaaniast ja Portugalist

Lõpetuseks veel üks võimalik viis Tenerife külastamiseks. Kui sul on piisavalt aega ja kannatust, võid Tenerifele sõita ka auto ja laevaga. See on võimalik mandri-Hispaaniast Huelvast ning laevasõitu pakub laevakompanii Armas. Selle variandi puhul aga tuleb arvestada ligikaudu 4500 kilomeetri pikkuse autosõiduga läbi kogu Euroopa ning lennusõidust märksa aeganõudvama õõtsumisega Atlandi ookeani lainetel.

Alates novembrist 2018 on avatud ka teine mandri-Hispaania ja Kanaari saarte vaheline laevaliin laevakompaniide Fred Olsen ja Balearia koostöös. Täpsema info selle kohta leiad Fred Olseni laevakompanii kodulehelt. Naviera Armas`e laevakompaniiga saab sõita Tenerifele ka Portugalist,  Portimão  sadamast Madeira saare kaudu. Laevakompanii Armas kodulehe koos hinnainfoga leiad SIIT

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

Vaata videot põnevatest tegevustest siit:

VAATA KA TEISI MEIE VIDEOSID: