JAGA INFOT SÕPRADEGA

SÕLMI REISIKINDLUSTUS JA REISI MURETULT!

Reisikindlustus tagab sulle muretu puhkuse- või ärireisi ning aitab vältida reisi ajal ette tulevate õnnetuste ja ootamatustega kaasnevaid kulutusi. Järgnevalt toome ära mõned olulised põhjused, miks reisikindlustuse sõlmimine on hea mõte. 

Esiteks. Kui transport veab sind alt... Sageli tuleb ette, et näiteks transpordi hilinemine või mõni muu viperus pöörab reisiplaanid pea peale ning sellistel juhtudel võivad kahjud ulatuda suurte summadeni. Reisikindlustus aitab sul nende kahjudega edukalt toime tulla.

Teiseks. Õnnetus ei hüüa tulles: haiguste ravimine või abi reisil aset leidnud vigastuste korral võib osutuda kulukaks (et mitte öelda: äärmiselt kulukaks). Ning sellega kaasneda võivate lisaväljaminekute nimistu võib venida küllaltki pikaks, sisaldades näiteks uusi lennupileteid koju tagasi pääsemiseks, eritranspordi ja –vahendite maksumust reisi sihtkohas jms.

Kolmandaks. Kaitseb olulisi esemeid: kui sinu pagas ning selles sisalduvad väärtuslikud esemed saavad reisil viga, lähevad kaotsi või langevad kurjategijate saagiks, on pagasikindlustus reisikindlustuse osana sulle abiks sellega kaasnevate kahjude korvamisel.

Erinevate kindlustusseltside reisikindlustuse hinnad ja tingimused võivad olla küllaltki erinevad. Seepärast tutvu tähelepanelikult tingimustega enne kindlustuse sõlmimist. Vali vastavalt reisi iseloomule ning sihtkoha eripäradele õiged kindlustussummad ja -kaitsed.JÄLGI MEID Facebookis!
Puhka Tenerifel! lehe leiad
 SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.
JAGA INFOT SÕPRADEGA