JAGA INFOT SÕPRADEGA

MÕNUS PÄEV OOKEANIL: EESTI KAPTENIGA VAALU JA DELFIINE VAATAMA! 

Jaht Wesipruul on aastatega Tenerifel ookeanile vaalu ja delfiine vaatama viinud juba tuhandeid Eestist pärit puhkajaid. Veeda sinagi mõnus ja elamusterohke päev sinetaval ookeanil! Muide, selle lehekülje lõpust saad saata oma broneerimissoovi otse Wesipruuli kaptenile. 

Eesti jaht ja juba seitse aastat helesinist ookeani kündnud muheda jutuga eesti kapten. Ujumis- ning snorgeldamispaus Armastuse koopa juures. Mõnusalt lõõgastav veini- või karastav õllesõõm ookeanil. Ning muidugi vaalad ja delfiinid... Need on märksõnad, mis võtavad kokku meeldejääva retke Atlandi ookeanile Wesipruuli pardal.

Naudi kohtumist Tenerife vetes elavate vaalade ja teiste ookeaniasukatega ning tunne rõõmu kulgemisest lõunamaa päikese all. Kuni 9 inimest mahutav Wesipruul ootab sind!

NB! SOOVITAME PLANEERIDA JAHISÕIT Tenerifel viibimise alguspäevadele. Sest kohtade arv jahi pardal on piiratud ning kui näiteks ilmastikuolude tõttu tuleb teie poolt soovitud jahisõidu kuupäev muuta hilisemaks, jääb enne teie kojusõitu selleks suurem ajavaru. 

JAHISÕIDU HINNA SEES on joogid (vein, õlu, vesi, limps) ning transfeer sinu majutuspaigast Las Galletase jahisadamasse ja tagasi majutuspaika (juhul, kui majutus asub Tenerife lõunarannikul, piirkonnas Costa del Silencio/Palm Mar/Los Cristianos/Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje/Playa Paraiso/Callao Salvaje).

JAHISÕIDU KESTVUS: teekond vaala- ja delfiinivaatluspiirkonda ning tagasi sadamasse kestab sõltuvalt tuultest ning klientide soovidest ujumispeatuse pikkuse osas 3-5 tundi. Jahisõidu hinna ning broneerimiseks vajaliku kirjasaatmisakna leiad pärast videot.

Vaata videot Wesipruulist ja vaaladest siit: 

JAHISÕIDU HIND: täiskasvanud 50€, 3-12a lapsed 25€. 

JAHISÕIDU BRONEERIMISEKS saad sa alloleva broneerimisakna kaudu kirjutada otse jaht Wesipruuli kaptenile. Kirjutades täpsusta jahisõidul osaleda soovivate inimeste arv. NB! Kui seltskonnas on lapsi, täpsusta ka kõikide laste vanused. Samuti märgi ära Tenerifele saabumise ja Tenerifelt lahkumise kuupäevad, oma majutuspaik ning jahisõidu toimumise eelistatud kuupäev.  

SINU BRONEERIMISKIRI Wesipruuli kaptenile:

Email again:

NB!!!
Wesipruuli on võimalik broneerida ka privaatseks ookeanireisiks, mille ajal on purjekas vaid sinu pere või sõprade päralt. Loe privaatjahisõidu kohta SIIT.

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA