JAGA INFOT SÕPRADEGA

EESTIKEELSED TELESKOOPIDEGA TÄHEVAATLUSED KOOS LUMMAVA PÄIKESELOOJANGUGA PEALPOOL PILVI. Alates aastast 2016.  

Tule ja uuri läbi teleskoopide kuni miljonite valgusaastate kaugusel asuvaid objekte - tähti, udukogusid, galaktikaid! Või pildista mobiiltelefoniga läbi teleskoobi Kuud... (NB! Tähevaatlust pakume ka suvel!)

Kuni 2200 meetri kõrgusel ookeanist, Teide rahvuspargis toimuvad tähevaatlused on elamus omaette.  Sest Tenerife öötaevas on Tšiili ja Hawaii kõrval üks paremaid ja selgemaid tähevaatluskeskkondi maailmas.

Päikeseloojang vahuveiniga

Tähevaatlusõhtu algab mugava väikebussisõiduga rannikult mägedesse, Teide rahvusparki. Sõit kulgeb läbi saare värskeimate laavaväljade ning lõpeb päikeseloojangupeatusega pealpool pilvi. Uskuge - loojang pealpool pilvi koos klaasikese vahuveiniga - see on imeline!

Suupisted enne tähevaatlust

Pärast loojangut ootavad tähevaatlejaid suupisted 2200 meetri kõrgusel merepinnast asuvas restoranis Parador.  Pimeduse saabudes aga on aeg astuda Tenerife kauni tähistaeva alla, kus kogenud teleskoobioperaatorid asuvad teie jaoks välja noppima põnevaid, kuni miljonite valgusaastate kaugusel asuvaid objekte – tähti, udukogusid, galaktikaid... Kui taevas särab Kuu, saate ise valmistada omanäolise Tenerife-suveniiri, pildistades meile lähimat taevakeha läbi teleskoobi. Uskuge: täiesti tavalise mobiiltelefoniga on võimalik klõpsida vägagi kvaliteetseid Kuupilte!

NB! Vaadeldavate objektide valik sõltub aastaajast. Teie soovi korral on kohapeal saadaval ka tõlge vene keelde.

Vaata videot tähevaatlusest:

Ekskursiooni hinna sees on...

SUUPISTED JA JOOGID ehk vahuvein päikeseloojangupeatuses ning suupisted ja karastusjoogid pärast seda. 

ERINEVATE TELESKOOPIDE KASUTAMINE kuni 2,2km kõrgusel merepinnast, kogenud tähevaatlusgiidide juhendamisel.

TRANSPORT teie majutuspaigast sündmuspaika ning tagasi majutuspaika (juhul kui majutus asub Tenerife lõuna- ja läänerannikul piirkonnas El Medanost Los Giganteseni). 

NB! Tähevaatlusõhtu ametlik osa algab päikeseloojangupeatuses. See tähendab, et just seal tervitab teid eestikeelne giid.  Transport majutusest tähevaatlusele ja tagasi võib olla, aga ei pruugi olla eestikeelne.

Tähevaatlusekskursiooni HIND: 75€/täiskasvanu,65€/5a kuni 12a laps.

Tähevaatlusi viib läbi TRAVEL TENERIFE, Tenerifel tegutsev Eesti, Hispaania, Itaalia, Inglismaa ja Poola päritolu meeskonnaga ekskursiooni- ja matkakorraldaja, Luxury Travel Guide Global Awards`i 2016. ja 2017. a Aasta Tuurikorraldaja tiitlivõitja.

BRONEERI eestikeelne tähevaatlusekskursioon:

Email again: