JAGA INFOT SÕPRADEGA
TEEMAPARGID TENERIFEL EHK MEELELAHUTUST KOGU PERELE

Tenerife pakub ohtralt võimalusi nii rahulikuks kogupere-meelelahutuseks kui ka adrenaliinist pulbitsevaks ajaveetmiseks. Siit leiad vihjeid saare populaarseimatele teemaparkidele.

Pileteid teemaparkidesse saad osta (suuremate) teemaparkide kodulehtedelt, Tenerife puhkepiirkondades kõikjal leiduvatest lugematutest piletimüügilettidest ja -kioskitest (tõenäoliselt lähima sellise leiad oma hotellist maksimaalselt mõnesaja meetri raadiusest või hiljemalt rannapromenaadilt) ja muidugi mõista teemaparkide väravast. Muretseda ei maksa. Sest teemaparkide piletid ei lõpe müüjate lettidelt iial otsa ning ruumi jätkub teemaparkides alati. Ka sinu jaoks.

SIAM PARK. Meelelahutust ja ohtralt adrenaliini kogu perele saare kuulsaimas (ning korduvalt ka maailma parimaks tituleeritud) veepargis. Täpsema sisu- asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT

AQUALAND. Klassikaline, rohkete liuradade ja -torudega vee-lõbustuspark koos haaravate delfiinishowdega.  Täpse sisu-, asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT

LORO PARK. Maailmakuulus Loro Park pakub haaravaid vaala-, delfiini-, papagoi- ja merilõvishowsid. Lisaks saab näha mitmekesist olenditevalikut ahvidest pingviinideni. Täpse sisu-, asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT.

JUNGLE PARK. Nagu Loro Pargis, on ka Jungle Pargis esindatud nii showprogrammid kui ka loomaaiaelemendid. Näha saab erinevaid imeloomi ahvipärdikutest roomajateni. Täpse sisu-, asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT.

MONKEY PARK. Ahvipark on eriline võimaluse poolest siseneda "kontaktialale" ning seal loomi-linde käest (ahvipargi väravast ostetud toiduga) toita. Lisaks primaatidele on imetlemiseks välja pandud ka mitmed teised põnevad olevused. Täpse sisu-, asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT.

https://puhkatenerifel.ee/et

CAMEL PARK on kaamelitele keskendunud teemapark. Tõmbenumbriks on muidugi mõista ratsasõit va küürakate seljas.  Täpse sisu-, asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT.

GÜIMARI PÜRAMIIDID. Güimari püramiidid tasub üle vaadata nii neil, kes usuvad iidsete imetsivilisatsioonide müstilisse ülivõimekusse kui ka neil, kes eelistavad lähtuda asjade kohta käivatest teaduslikest seletustest. Pole välistatud, et tõde asub kusagil vahepeal... Täpse sisu-, asukoha- ja hinnainfo leiad SIIT.

JÄLGI MEID Facebookis! Puhka Tenerifel! lehe leiad SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA? Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST? Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA