JAGA INFOT SÕPRADEGA

ALATES 25€ / INIMENE: TENERIFE AINSA EESTIKEELSE TELESKOOPIDEGA TÄHEVAATLUSE SOODUSPAKETT!

Tahad nautida üht kaunimat ning selgemat tähistaevast maailmas ning uurida läbi teleskoobi kuni miljonite valgusaastate kaugusel asuvaid põnevaid objekte? Broneeri eestikeelse tähevaatluse SOODUSPAKETT siit, otse korraldajalt! 

Tenerife tähistaevas on imekaunis, ent oma hotelli juurest sa seda ilu ei näe: sind segab turismipiirkonna tugev valgusreostus. Selle ilu nautimiseks tuleb sul pimeduse saabudes sõita autoga mägedesse, kõrgemale pilvedest. Aga kui sa tahad näha ka palja silma jaoks nähtamatuid detaile, ühine öises Teide rahvuspargis eestikeelse tähevaatlusega, et uurida läbi erinevate teleskoopide kuni miljonite valgusaastate kaugusel asuvaid objekte - tähti, udukogusid, galaktikaid. Või pildistada mobiiltelefoniga läbi teleskoobi Kuud... Juba alates 2016. aastast kuni 2200 meetri kõrgusel merepinnast toimuvad eestikeelsed, teleskoopidega tähevaatlused on elamus omaette, sest Tenerife öötaevas on Tšiili ja Hawaii kõrval üks paremaid ja selgemaid tähevaatluskeskkondi maailmas.

Puhkatenerifel.ee on ainus ametlik eestikeelse tähevaatluse sooduspaketi pakkuja Tenerifel.

EESTIKEELSE SOODUSTÄHEVAATLUSE HIND: 40€ täiskasvanu, 30€ kuni 12a laps.

NB! SOODUS-PEREPAKETT: 2 täiskasvanut + 2 last = 100€! SOODSAIM HIND SAAREL!

NB! SOODUSTÄHEVAATLUSE HIND SISALDAB erinevate teleskoopide kasutamist ning eestikeelset giiditeenust kohapeal. Tähevaatluspunkti El Teide vulkaani juures tuleb teil saabuda omal käel (nt. rendiautoga) 1 tund pärast päikeseloojangut. 

Tähevaatlusi viiakse läbi kuni 2200 meetri kõrgusel merepinnast. Tähevaatluspunkti asukoht (samuti teleskoopidega vaadeldavate objektide valik) sõltub aastaajast ning ilmastiku- ja atmosfääritingimustest. Teie soovi korral on kohapeal saadaval ka tõlge vene keelde.

BRONEERI EESTIKEELNE SOODUSTÄHEVAATLUS SIIT, kirjutades otse tähevaatluse korraldajale:

Email again:

KUI SOOVID BRONEERIDA HOOPIS TÄHEVAATLUSE KULDPAKETTI (mis sisaldab lisaks teleskoopide kasutamisele ja giiditeenusele ka transporti hotellist ja tagasi hotelli, kanaaripärast õhtusööki ehtsas Tenerife veinimõisas koos erinevate kohalike ökoveinide degusteerimisega ning soojade talvejopede kasutamist tähevaatlusplatsil), LOE EDASI SIIT.   

Tähevaatlusi korraldab/viib läbi TRAVEL TENERIFE, Tenerifel tegutsev Eesti, Hispaania, Itaalia, Inglismaa ja Poola päritolu meeskonnaga ekskursiooni- ja matkakorraldaja, Luxury Travel Guide Global Awards`i 2016. ja 2017. a Aasta Tuurikorraldaja tiitlivõitja.

 

PUHKA TENERIFEL!

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN. 

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.


JAGA INFOT SÕPRADEGA