JAGA INFOT SÕPRADEGA

JAHISÕIT OOKEANIL KOOS VAALAVAATLUSEGA

Puhkad Tenerifel? Võta pere või sõpradega ette mõnus päevane jahisõit ookeanil koos vaalavaatlusega või naudi ookeaniromantikat päikeseloojangus. Valida saad nii tavalise kui ka privaatse jahisõidu. 

Kuni 12 inimest mahutav jaht Kailani ootab sind, et kogenud kapteni juhtimisel muuta su puhkusereis aastateks meeldejäävaks elamuseks. Tunne rõõmu kohtumisest Tenerife vetes elutsevate vahvate vaalapoistega ja naudi kulgemist lainetel lõunamaa päikese all.  Ookeanireisil on sinu päralt ka ujumis- ja snorgeldamispeatus, eine ning karastavad joogid. Jahisõidud väljuvad Puerto Colóni jahisadamast (asukoht: Playa de las Americas/Costa Adeje). Valida saab hommikuse, päevase ning päikeseloojangut pakkuva ookeanireisi vahel. 

HINNA SEES: Joogid (vein, õlu, sangria, karastusjoogid, mahl) ja mõnusalt värsked einevõileivad ning transfeer sinu majutuspaigast Puerto Colóni jahisadamasse (juhul kui majutuspaik asub piirkonnas Los Cristianos/Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje) ja tagasi majutusse. HIND: täiskasvanu 40€, 3-8a lapsed 25€. Lapsed vanuses kuni 2a: tasuta. Jahisõidu kestvus: 3h.  

Vaata videot Tenerife vaalapoistest:


EELISTAD PRIVAATSET JAHISÕITU?
Jahti on võimalik broneerida ka privaatseks ookeanireisiks, mille ajal on kuni 12 külalisele mõeldud purjekas vaid sinu pere või sõprade päralt!

Privaatse jahisõidu hind sisaldab mõnusat einet ookeanil (paella), jooke (vein, õlu, sangria, karastusjoogid, mahl) ning transfeeri sinu majutuspaigast Puerto Colóni jahisadamasse (juhul kui majutuspaik asub piirkonnas Los Cristianos/Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje) ja tagasi majutusse.

BRONEERI jahisõit koos vaalavaatlusega või küsi pakkumist privaatseks ookeanireisiks siit: 

Email again: