JAGA  INFOT SÕPRADEGA

PRIVAATJAHISÕIT EESTI KAPTENIGA. SEE ON VINGE VÄRK!

Jahi pardal ainult sina ja su pere. Või sina ja su sõbrad. Või sina ja su kallim. Saatjaks vallatlevad vaalapoisid ja delfiinid, taamal paistmas paradiisisaar... Puhkad Tenerifel? Broneeri privaatväljasõit sinisele ookeanile eesti jahil Wesipruul!

Tahad tähistada sünnipäeva eriliselt meeldejääval moel? Pulma-aastapäeva? Mingit muud tähtsat sündmust? Või lihtsalt oma pere või sõpradega omaette chillida? Eesti kapteniga privaatjahisõit koos vaala- ja delfiinivaatlusega Atlandi ookeanil on selleks justkui loodud!

Nüüd pakume Wesipruuliga ka privaatjahisõite, mille käigus on jaht ning selle muhe kapten ainult sinu ja su seltskonna päralt. Wesipruul - see Eesti purjejaht on Tenerifel legend. Sest seitsme Tenerifel veedetud aastaga on Wesipruuli kapten Kristo ookeanile vaalu ja delfiine vaatama viinud juba peaaegu 3000 Eestist pärit puhkajat. Seega pole ilmselt liialdus väita, et Wesipruuli kapten tunneb vaat et nägupidi kõiki kohalikke vee-elukaid.

NB! Mida varem broneerimiseks meie poole pöördud, seda lihtsam on meil privaatjahisõiduks välja pakkuda just sulle kõige paremini sobivat kuupäeva.

PRIVAATJAHISÕIDU HINNA SEES: Joogid (vein, õlu, vesi, limps), eine ookeanil ning transfeer sinu majutuspaigast Las Galletase jahisadamasse ja tagasi majutuspaika (juhul, kui majutus asub Tenerife lõunarannikul, piirkonnas Golf del Sur/Costa del Silencio/Palm Mar/Los Cristianos/Playa de las Americas/Costa Adeje/Adeje/Playa Paraiso/Callao Salvaje). Jahisõidu kestvus: kuni 6h.  

Vaata videot Wesipruulist ja vaaladest siit:

KÜSI PAKKUMIST PRIVAATJAHISÕIDUKS SIIT (meile kirjutades täpsusta oma Tenerifel viibimise kuupäevad, majutuspaik ja jahisõidul osalevate inimeste arv):

Email again:

NB! Nn. "tavalise" jahisõidu-vaalavaatluse kohta (kus jahi pardal on peale teie seltskonna ka teisi inimesi) loe lähemalt SIIT

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.

KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

JAGA LEHTE SÕPRADEGA