JAGA INFOT SÕPRADEGA
PÄIKESETÕUS TEIDE TIPUS (JA SELLELE EELNEV ÖÖ VULKAANIL)


Päikesetõus nähtuna Tenerife, kogu Hispaania ja Atlandi ookeani saarte kõrgeimast punktist - Teide vulkaani tipust - jätab elamuse kogu eluks. Ning selles hingematvalt kaunis päikesetõusus ookeani kohale sirutuv, ligi 100 kilomeetri pikkune Teide püramiidjas vari on midagi, mida sa mujal ei näe.


„Päikesetõus El Teidel“ on eksklusiivne privaatekskursioon, mis tähendab maalilist päikeseloojangut ja öö veetmist enam kui 3 kilomeetri kõrgusel ning päikesetõusu nautimist El Teide vulkaani tipus, 3718 meetri kõrgusel Atlandi ookeanist.

Põnevaid fakte El Teide vulkaanist
El Teide ehk Pico del Teide (kõrgus 3718m merepinnast) on tegevvulkaan, Hispaania kõrgeim tipp ja ühtlasi ka Atlandi ookeani saarte kõrgeim tipp. El Teide kuulub maailma suurimate vulkaanide hulka - nimelt on El Teide (mõõdetuna jalamilt tipuni) kõrguselt kolmas vulkaan maailmas (Hawaiil asuvate Mauna Loa ja Mauna Kea järel). Ookeanipõhjast ulatub El Teide 7,5 km kõrgemale. Niisiis on Teide vulkaan piisavalt põnev paik selleks, et võtta ette üks aastateks meeldejääv seiklus.

Ekskursiooni hinna sisse kuulub...
kõik vajalik alates soojadest matkarõivastest ja magamisvarustusest ning lõpetades köisraudtee piletite, toidu ja transpordiga sinu majutuspaigast Teide rahvusparki ja tagasi.
Ekskursiooni kestvus: 18-22h. Pealevõtt sinu majutuspaigast ca kl 14:30, tagasijõudmine majutuspaika järgmise päeva hommikupoolikul.
NB! Grupi suurus: 2-5 inimest, suurem seltskond erikokkuleppel. Minimaalne vanus osalemiseks: 7a.
Eksklusiivekskursiooni HIND (juhul kui soovite tulla kahekesi): täiskasvanu 320€, 7-12a laps: 180€.
Suurema seltskonna (al. 3 inimest) korral küsi eripakkumist. 

Ekskursiooni korraldaja on TRAVEL TENERIFE, Tenerifel tegutsev Eesti, Hispaania, Inglismaa, Saksamaa ning Poola päritolu meeskonnaga ekskursiooni- ja matkakorraldaja, Luxury Travel Guide Global Awards`i 2016. ja 2017. a Aasta Tuurikorraldaja tiitlivõitja.

BRONEERI Teide tipu eksklusiivekskursioon:

Email again:


KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.