JAGA INFOT SÕPRADEGA

MATK TEIDE LAAVAVÄLJADEL 

Jalgsimatk maailma suurimate vulkaanide hulka kuuluvat El Teide vulkaani ümbritsevas Hispaania populaarseimas rahvuspargis on rannalebost kahtlemata kaalukam elamus. 

Teide rahvuspargi kroon, El Teide ehk Pico del Teide tegevvulkaan (kõrgus 3718m merepinnast) on Hispaania kõrgeim tipp ja ühtlasi Atlandi ookeani saarte kõrgeim tipp. 

Erakordne vulkaaniline maastik

Erakordse vulkaanilise maastikuna UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Teide rahvuspark on populaarseim rahvuspark Hispaanias, mida külastab aastas mitu miljonit turisti. Keskmiselt ca 2km kõrgusel ookeanist, Teide rahvuspargi laavaväljadel kulgev matk pakub ohtralt silmailu ning matkarajal avanevad vaated näitavad ilmekalt loodusjõudude loometööd Tenerifel. Matka pikkus on 11km. Matka raskusaste: lihtne/keskmine. 

Vaata videot Teide matkast siit (matka tutvustav tekst jätkub videost allpool): 

Matka hinna sisse kuulub...

transport majutuspaigast matka alguspunkti ning tagasi majutuspaika (juhul kui majutuspaik asub Tenerife lõuna- või läänerannikul), soe toit (võimalik tellida soovi korral ka taimetoitu), joogivesi, puuvili, matkajalatsite, matkakeppide ja seljakottide kasutamine.
TEIDE MATKA HIND: 65€/täiskasvanu, 55€/kuni 12a laps (matkal osalejate vanuse alampiir on 7a).

NB! Teide matkajuht kõneleb inglise, vene ja hispaania keeles. Eestikeelse matkajuhi kaasamine erikokkuleppel. 
NB! Matka käigus ei külastata Teide tippu ega sõideta köisraudteega.

Teide matkade läbiviija on TRAVEL TENERIFE, Tenerifel tegutsev Eesti, Hispaania, Saksamaa, Inglismaa ja Poola päritolu meeskonnaga ekskursiooni- ja matkakorraldaja, Luxury Travel Guide Global Awards`i 2016. ja 2017. a Aasta Tuurikorraldaja tiitlivõitja. 

BRONEERI matk Teide rahvuspargis:

Email again:


KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.