JAGA INFOT SÕPRADEGA

MASCA PRIVAATMATK - PARIMA SELTSKONNA GARANTII! 

https://puhkatenerifel.ee/et

Meie eestikeelsel privaatmatkal kuulsas Masca kuristikus otsustad sina ise, kellest koosneb matkagrupp – kas ainult sinu perest või su parimatest sõpradest. Mascas ainult omadega... see on elamusterohke päev parimas võimalikus seltskonnas. Teisisõnu: parima seltskonna garantii!

NB! MASCA KURISTIK ON TURVALISUSKAALUTLUSTEL SULETUD JA  PARAKU EI OLE TEADA, MILLAL SEE IMEKAUNIS PAIK MATKASÕPRADE JAOKS TAAS AVATAKSE. MIS TÄHENDAB, ET "SEDA ÕIGET" MASCA MATKA EHK MATKA MARSRUUDIL MASCA KÜLA - MASCA KURISTIK (BARRANCO) - MASCA RAND EI PAKU AJUTISELT ÜKSKI MATKAKORRALDAJA TENERIFEL. 

Puhkad jalga siis kui tahad ja kui kaua tahad. Teed pilte Masca kuristiku/kanjoni müstilisest ilust siis kui tahad. Võtad einet siis kui tahad (kõhutäis on loomulikult matka hinna sees). Kuuled privaatse matkajuhi lugusid Tenerifest ning elust sel toredal saarel... Ja mitte keegi ei kiirusta sind takka just siis, kui soovid nautida hetke. See ongi privaatsus. Ning need ongi privaatmatka eelised. Matka toimumispäev kokkuleppel, st. matkale lähed just sel päeval mis sobib kõige paremini sinu puhkuseplaanidega. 

Neli vinget elamust

Masca privaatmatkal saad nautida nelja erilist elamust. Esiteks autosõitu mööda kuristikuserval vingerdavat kitsast mägiteed matka alguspunkti - 650 meetri kõrgusel ookeanist paiknevasse Masca külla. Teiseks Tenerife üht tuntumat vaatamisväärsust, maalilist Masca küla ennast. Kolmandaks jalgsirännakut võimsa, kuni sadadesse meetritesse kõrguvate kaljuseintega Masca kanjoni põhja. Ning neljandaks kiirpaadisõitu ookeanil, kuulsate Los Gigantese kaljude taustal...

Vaata videot Masca privaatmatkast: 


Privaatmatka hinna sees on...

toitev kõhutäis (tellida on võimalik ka taimetoitu), transfeer mugava väikebussiga teie majutusest matka alguspunkti Masca külas ja tagasi majutuspaika (juhul kui majutuspaik asub Tenerife lõuna- või läänerannikul), kiirpaadipiletid matka lõpp-punktist Masca rannas Los Gigantese sadamasse, joogivesi, puuvili, matkavarustuse kasutamine (jalatsid, seljakott isiklike asjade ning joogivee tarbeks).
MASCA PRIVAATMATKA HIND: 70€/täiskasvanu, 60€/ 7-12a laps.
NB! Broneerida on võimalik ka venekeelset Masca privaatmatka.

Eestikeelsete Masca privaatmatkade korraldaja on TRAVEL TENERIFE, Tenerifel tegutsev Eesti, Saksamaa, Hispaania, Inglismaa ja Poola päritolu meeskonnaga ekskursiooni- ja matkakorraldaja, Luxury Travel Guide Global Awards`i 2016. ja 2017. a Aasta Tuurikorraldaja tiitlivõitja.

NB! Masca privaatmatkad toimuvad gruppidele suurusega alates 4 inimest.
Väiksema arvu soovijate korral on võimalik liituda Travel Tenerife muukeelsete Masca-tavamatkagruppidega.

BRONEERI Masca privaatmatk:

Email again:


KUIDAS TENERIFELE TULLA?

Loe soovitusi soodsate lennupiletite leidmiseks SIIT.

KUST OTSIDA PUHKUSEMAJUTUST?

Loe selle kohta SIIT.

MIDA TENERIFEL TEHA?

Loe soovitusi SIIT.

KUHU TENERIFEL MINNA?

Loe soovitusi SIIT.

MILLINE ON TENERIFE KLIIMA?

Loe selle kohta SIIT.

LIITU meie Puhka Tenerifel! facebooki-grupiga SIIN.